d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اطلاعات و مشخصات فاش شده از گلکسی S10 لایت
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳

اطلاعات و مشخصات فاش شده از گلکسی S10 لایت

ایتنا - چنانچه از مشخصات احتمالی گلکسی S10 لایت دیده می‌شود، این گوشی در مقایسه با مدل‌های ویژه در میان محصولات گلکسی 10 سامسونگ، تفاوت‌هایی دارد؛ مثلاً نمایشگر آن کوچک‌تر است که البته ممکن است برای بسیاری از افراد گزینه‌ای مطلوب باشد.
اطلاعات و مشخصات فاش شده از گلکسی S10 لایت

تاکنون در مورد بازطراحی‌های موجود در گستره محصول گلکسی S10 مطالب زیادی نوشته شده است. اما یکی از این مدل‌ها که شاید از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین آنها هم باشد، در هاله‌ای از رمز و راز قرار داشت تا اینکه چند روز پیش اخباری از آن به گوش رسید.
 
به گزارش ایتنا به نقل از فوربز، یکی از دست‌اندرکاران این صنعت و افشاگران آن با نام مستعار آیس‌یونیورس، به‌تازگی از گلگسی S10 لایت پرده برداشته و به‌نظر می‌رسد این مدل(همچون آیفون XR)، بیشترین طرفداران را در میان مشتریان داشته باشد.
 
درست است که گلگسی S10 لایت با همتایان گران‌قیمت خود مانند آیفون ۲۰۲۰ اپل شباهت خیلی زیادی دارد، اما نکته قابل توجه این است که یک سال قبل از ارائه شده است، یعنی در سال ۲۰۱۹ و البته با قیمت خیلی پایین‌تری نسبت به آن.
 
افزون بر این، بهتر است به آیس‌یونیورس اطمینان داشته باشید.
این افشاگر با اینکه گمنام است، ولی پیش‌تر نیز نشان داد که در افشای جزئیات طراحی گلکسی S9، جزئیات گلکسی‌نوت 9 و همچنین جزئیات آیفون XR مدت‌ها پیش از عرضه آنها، کاملاً دقیق عمل کرده است.
 
گلکسی لایت در مقایسه با مدل‌های ویژه در میان محصولات گالکسی 10، دارای همان دوربین پشتی است؛ ولی از زاویه گسترده و نیز زوم نوری دوبرابر برخوردار نیست، اما دارای یک دوربین جلو است.
در ضمن، حسگر اثر انگشت روی نمایشگر در مدل گلکسی S10 لایت، از فناوری جداگانه‌ای استفاده می‌کند و نمایشگر کوچک‌تری هم دارد (۵.۸ اینچ در برابر ۶.۱ تا ۶.۷ اینچ) که البته ممکن است برای بسیاری از افراد مطلوب باشد.
 
 

این مدل، نمایشگر خمیده ندارد؛ ولی صفحه تخت آن باعث اعوجاج در تصاویر و ویدئوها نخواهد شد و اتفاقاً موجب افزایش دوام آن می‌شود؛ زیرا محافظ‌های گوشی می‌توانند به‌طور کامل اطراف آن را بپوشانند.
 
گفتنی است تمامی مدل‌های گلکسی S10 در مقایسه با سال گذشته، زودتر عرضه خواهند شد و بنابراین لازم نیست زمان زیادی منتظر آن باشید.
 
کد مطلب: 55205
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام