۰
plusresetminus
جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۸

این محصول مایکروسافت سازمان‌ها را به آینده می‌برد + ویدیو

ایتنا - با سرفیس هاب 2 مایکروسافت نمایشگر لمسی 50.5 اینچی مجهز به دوربین هوشمند 4 هزار پیکسلی را همراه با میکروفون‌های پیشرفته ارایه می‌کند.
این محصول مایکروسافت سازمان‌ها را به آینده می‌برد + ویدیو
شرکت مایکروسافت طرحی را توسعه می‌دهد که از آن با نام «سرفیس هاب 2» یاد می‌کنند و قرار است شرکت‌ها و سازمان‌ها در آینده نزدیک بر اساس این طرح به حداکثر فناوری‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و از این طریق عملکرد بهتری را ارایه دهند.

به گزارش ایتنا به نقل از سایت رسمی مایکروسافت، «سرفیس هاب 2» که مبتنی بر نمایشگرهای چندلمسی حاوی سیستم عامل ویندوز 10 اجرا می‌شود، از فصل دوم 2019 در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد و طی آن مایکروسافت نمایشگر لمسی 50.5 اینچی مجهز به دوربین هوشمند 4 هزار پیکسلی را همراه با میکروفون‌های پیشرفته ارائه می‌کند.

مایکروسافت در خصوص این محصول گفت: «سرفیس هاب 2 یک نمایشگر لمسی چندکاربردی است که با نرم‌افزارهای سازمانی سازگار شده است، امکان برقراری کنفرانس‌های ویدیویی را فراهم می‌کند، مانند یک تخته وایتبورد امکان طراحی و یادداشت برداری را ارایه می‌دهد، دوربین هوشمند آن از طریق حسگر عنبیه چشم کارمندان را شناسایی می‌کند، و ده‌ها کاربرد دیگر برای آن در نظر گرفته شده است.»

«سرفیس هاب 2» در اصل یک سیستم کاربردی برای سازمان‌هایی محسوب می‌شود که پروژه‌های گروهی را پیش می‌برند و قرار است از حداکثر توان نیروی متخصص خود استفاده کنند.

این سیستم یک نمایشگر بزرگ لمسی و بدون لبه است که با قلم هوشمند «سرفیس پِن» سازگاری دارد و از طریق فناوری ارتباطی بلوتوث و وای-فای با انواع ابزارهای داخل سازمان هماهنگ می‌شود.
مایکروسافت تصمیم دارد در سال 2020 میلادی مدل پیشرفته این محصول را با نام «سرفیس هاب 2ایکس» در اختیار کاربران سازمانی قرار دهد.

 
 
کد مطلب: 55203
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام