۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰

چند اپلیکیشن عالی که باید در آیفون خود داشته باشید

ایتنا- اپل در حاضر با تمام قدرت سعی دارد که فروش آیفون را افزایش دهد و گوشی‌های جدید خود را به عنوان بهترین‌های جهان معرفی کند. در این بین اپلیکیشن‌های مختلفی هم وجود دارد که استفاده از آنها می‌تواند به کاربرد بهینه آیفون کمک کند.
چند اپلیکیشن عالی که باید در آیفون خود داشته باشید
برای اینکه بتوانید با اپلیکیشن‌‌های مهم آیفون آشنا بشوید، باید در ابتدا بدانید که چرا وجود این اپلیکیشن‌ها در گوشی شما اجباری است. علت اصلی این موضوع فواید این اپلیکیشن‌هاست. اولین اپلیکیشنی هم حتما به آن نیاز پیدا خواهید کرد، گوگل مپس است که می‌تواند آدرس‌ها و موقعیت اماکن مورد نیازتان را به بهترین شکل به شما نشان دهد.
 
به گزارش ایتنا به نقل از لایف هک، دومین اپلیکیشن بافر “Buffer” نام دارد که یک رسانه اجتماعی است. با این برنامه می‌توانید برای فیس‌بوک، توییتر، لینکدین و گوگل پلاس برنامه‌ریزی کنید. مثلا اگر قصد دارید که توییت خود را زمانی منتشر کنید که اکثر دنبال کنندگان شما آنلاین هستند، پس از بافر استفاده کنید.
 
اپلیکیشن بعدی، اسلیپ سایکل “Sleep Cycle” نام دارد که یک ساعت زنگ‌دار بی‌نظیر است. به جای اینکه زمانی را انتخاب کنید تا راس آن ساعت بیدار شوید، یک چارچوب زمانی را انتخاب کنید. مثلا بازه هفت تا هشت صبح را انتخاب کنید. این اپلیکیشن چرخه خواب شما را در نظر می‌گیرد و تحلیل می‌کند که آیا به قدر کافی خوابیده‌اید و سپس زنگ را به صدا در‌می‌آورد.
 

اپلیکیشن بعدی دراپ باکس یا “Dropbox” است که یک سرویس ابری به حساب می‌آید. دراپ باکس یکی از بهترین نوع سرویس ابری است و به بهترین شکل ممکن کار می‌کند.
این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد که فایل‌های خود را ذخیره کنید و در چند دستگاه مانند تبلت و لپ‌تاپ آنها را ببینید.
 
اپلیکیشن آخر، شازم “Shazam” است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند که وقتی یک موسیقی در حال پخش است و به آن علاقه دارید، گوشی خود را بردارید، اپلیکیشن شازم را باز کنید تا به شما کمک کند نام آهنگ و خواننده آن را بیابید.
                                                            
 
 
کد مطلب: 55180
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای