۰
plusresetminus
چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸

فروش اطلاعات شهروندان انگلیسی در وب تاریک!

ایتنا - اطلاعات کامل شهروندان انگلیسی به قیمت ۱۰ پوند در فضای وب تاریک عرضه شده است. این اطلاعات شامل نام، آدرس، پسوردهای آنلاین، اطلاعات بانکی است.
فروش اطلاعات شهروندان انگلیسی در وب تاریک!


اطلاعات شخصی دزدیده شده شهروندان انگلیسی در وب تاریک با قیمت ۱۰ پوند فروخته می شود. هکرها با استفاده از این اطلاعات کلاهبرداری اینترنتی و دزدی هویت انجام می‌دهند.

به گزارش ایتنا از مهر، اطلاعات کامل شهروندان انگلیسی که هکرها آن را«Fullz » می نامند، در چند بازار سیاه آنلاین برای فروش عرضه شده است. بسته کامل ID حاوی اطلاعاتی مانند نام، آدرس، پسوردهای آنلاین، اطلاعات بانکی و غیره هر فرد است.

به گفته محققان حملات بزرگ هکرها در این اواخر، تجارت غیر قانونی اطلاعات سرقت شده را گسترده تر کرده است. در سال ۲۰۱۸ میلادی اطلاعات بیش از  ۱۰۰ میلیون نفر در نفوذ هکرها به شرکت های مختلف از جمله شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز، هتل‌های زنجیره‌ای ماریوت و فیس‌بوک فاش شده است.

این اطلاعات سرقت شده در وب تاریک عرضه می‌شود و مجرمان سایبری آنها را خرید و فروش می‌کنند. جالب آنکه حتی یک فروشنده در فضای وب تاریک ، نمونه‌ای از اطلاعات سرقت شده را فراهم کرده است.

به گفته سیمون میگلیانو تحلیلگر وب تاریک، وجود این بسته های اطلاعاتی در وب تاریک به گسترش کلاهبرداری اینترنتی منجر می‌شود و به نظر می‌رسد تقاضا برای چنین اطلاعاتی در حال افزایش است.
کد مطلب: 55143
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است