۰
plusresetminus
يکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹

رونمایی مایکروسافت از پیش‌نمایش جدید ویندوز 10

ایتنا- مایکروسافت به تازگی از پیش‌نمایش جدید ویندوز 10 رونمایی کرد. در این نسخه جدید، مواردی همچون استارت، امنیت، کلیپ ‌بورد، ثبت نام و تسک منیجر، با پیشرفت‌ها و بهبودهای خوبی همراه بوده است.
رونمایی مایکروسافت از پیش‌نمایش جدید ویندوز 10
شرکت مایکروسافت به تازگی از پیش‌نمایش جدید ویندوز 10 رونمایی کرد.
این پیش‌نمایش با قابلیت‌های جدیدی مانند “Windows Sandbox” همراه شد. این برنامه مخصوص پشتیبانی از علائم و کوموجی است و یک برنامه دیگر که برای سازمان‌ها ارائه شده است، “Automatic Restart and Sign On” نام دارد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، در پیش‌نمایش جدید ویندوز 10 در مواردی مانند استارت، امنیت، کلیپ بورد، ثبت نام و تسک منیجر، رفع اشکالات سیستم و عیب یابی، تنظیمات و جست‌وجوگر فایل، پیشرفت‌های مناسب و قابل توجهی اتفاق افتاده است.
گفته شده این نسخه در اوایل سال 2019 میلادی به بازار عرضه خواهد شد و با توجه به پیشرفت‌های مذکور مسلما با استقبال خوبی هم روبرو خواهد شد.
 
مطابق گزارش مزبور، ویندوز 10 به شکل یک سرویس یا خدمت توسعه یافته است؛ به این معنا که بر اساس روالی که پیش از این داشته است، مجهز به قابلیت‌های جدید و خوبی شده است.
شرکت مایکروسافت تاکنون شش به روزرسانی عمده و کلی برای ویندوز 10 به بازار عرضه است و نام‌های مختلفی برای آنها انتخاب کرده است.
این به‌روزرسانی‌ها ترتیب به‌روزرسانی نوامبر، به‌روزرسانی سالیانه، به‌روزرسانی سازندگان، به‌روزرسانی سازندگان در پاییز، به‌روزرسانی آوریل 2018 و به‌روزرسانی اکتبر 2018 است.
 

این نسخه، طرح پیش‌فرض استارت را با ارائه قابلیت‌های جدید ساده می‌کند.
این استارت دارای طراحی یک‌ستونه خواهد بود، و اگر تمایل داشته باشید که ویندوز خود را به‌روزرسانی نمایید، تغییرات خاصی مشاهده نخواهید کرد؛ زیرا از ابتدا قرار نبود که شکل و شمایل منوی استارت تغییر خاصی بکند.
 
وقتی صحبت از امنیت به میان می‌آید، می‌توانید به “Windows Security” اعتماد کنید.
امنیت ویندوز 10 با استفاد از آنتی ویروس و ابزار اسکن آفلاین، اطلاعات کامل و دقیقی در رابطه با تهدیدات و اقدامات موجود در اختیار کاربر می‌گذارد که می‌توانید روی این اطلاعات حساب کنید.
به عبارت دقیق‌تر تمامی تغییراتی که در محیط ویندوز اتفاق بیفتد، از فیلتر امنیت عبور خواهد کرد.
 
کد مطلب: 55107
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام