۰
plusresetminus
دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱

عرضه کروم 71 با یک مسدودکننده پیشرفته تبلیغات

ایتنا- مرورگر کروم 71 با بهره‌مندی از یک مسدودکننده تبلیغات که به شکلی عالی و پیشرفته، توسعه یافته است به بازار می‌آید.
عرضه کروم 71 با یک مسدودکننده پیشرفته تبلیغات
گوگل به تازگی اعلام کرد که قصد دارد مرورگر کروم 71 را برای ویندوز، مک و لینوکس به بازار عرضه کند.
این عرضه شامل یک مسدودکننده پیشرفته برای تبلیغات، هشدار برای سرویس‌های صورت حساب موبایلی غیرشفاف، پشتیبانی از زمان‌های نسبی و چند قابلیت مخصوص توسعه دهندگان هم می‌شود.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم و به نقل از ونچربیت، امکان به‌روزرسانی کروم به ورژن جدید با استفاده از آپدیتر درون‌برنامه‌ای کروم فراهم شده است. کاربران می‌توانند ورژن جدید کروم را به طور مستقیم از آدرس google.com/chrome دریافت کنند.
بیش از یک میلیارد کاربر از کروم استفاده می‌کنند و در واقع جدای از مرورگر، یک پلتفرم بزرگ برای توسعه دهندگان وب محسوب می‌شود.
 
در حقیقت، افزایش‌ها و تغییراتی که برای کروم صورت می‌گیرد، غالبا به منظور رسیدن و ماندن در رده بهترین مرورگرها است.
قابل توجه است که کروم 71،  APIنصب داخلی برای افزونه‌ها را حذف کرده است. گوگل با استفاده از کروم 71 قصد دارد که تمامی تجربه‌های بد و نامناسب را کنار بگذارد و می‌خواهد از به اشتباه انداختن کاربران برای اقدام روی وب جلوگیری کند و این کار را از طریق یک مسدودکننده تبلیغات انجام خواهد داد.
 

شایان ذکر است که گوگل سال گذشته به  ائتلاف برای تبلیغات بهتر پیوست. در این گروه استانداردهای مشخصی برای نحوه بهبود صنعت تبلیغات برای مشتریان برقرار می‌شود.
در ماه فوریه، کروم شروع به مسدودسازی تبلیغات کرد. این تبلیغات دارای محتویات ناسازگار و نامناسب بود.

وقتی کروم وارد سایتی می‌شد، بررسی می‌کرد که این سایت مطابق با استانداردهای تبلیغات بهتر باشد. در صورتی که چنین موضوعی وجود نداشت، تمامی تبلیغات مسدود می‌شد و از نمایش آنها در سایت جلوگیری به عمل می‌آمد.

اکنون هم گوگل از همان استراتژی برای تجربیات بد استفاده می‌کند. این تبلیغات با تظاهر به یک هشدار برای سیستم یا دکمه های بستن که این دکمه واقعا تبلیغ را نمی‌بندد، کاربران را به سمت کلیک روی آنها ترغیب می‌کنند. در برخی موارد حتی احتمال سرقت اطلاعات شخصی هم وجود دارد.
 
کد مطلب: 55056
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام