۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳

میانبرهای سیری و امکان بررسی محصولات موجود از طریق صدا

ایتنا- به تازگی قابلیت جدیدی به دستیار صوتی هوشمند سیری اضافه شده است. میانبرهای سیری این امکان را به کاربران می‌دهد که موجود بودن یا نبودن محصولات را از طریق صدا بررسی کنند.
میانبرهای سیری و امکان بررسی محصولات موجود از طریق صدا

شرکت اپل به تازگی قابلیت‌های جدید و مختلفی را به آی.او.اس 12 وارد کرده است. یکی از این قابلیت‌ها، میانبرهایی است که برای دستیار هوشمند سیری اضافه شده است.
این میانبرها به کاربران این امکان را می‌دهد که چندین کار را به طور همرمان انجام دهند. برای مثال، کاربران می‌توانند میانبری بسازند که امکان ورود هزینه‌ها از طریق آن فراهم شود و با این کار هیچ‌گونه نیازی به استفاده از یک اپلیکیشن جداگانه نخواهد بود و همگی از طریق یک مسیر در صفحه نمایش خانه شما پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اوبرگیزمو، در جدیدترین به‌روزرسانی که در سیستم عامل آی.او.اس اتفاق افتاد، اپل برای میانبرهای دستیار هوشمند سیری، پشتیبانی بیشتری ارائه کرد. بدین ترتیب و با پشتیبانی بیشتر، این امکان فراهم شده که سیری، قابلیت‌های بیشتری به کاربران ارائه دهد.

اساسا در حال حاضر کاربران این توانایی را دارند که با استفاده از صدای خود، موجود بودن یا نبودن یک محصول در اپل استور را بررسی کنند.
 
قبلا این امکان فقط از طریق بررسی وضعیت سفارش امکان‌پذیر بود. البته هنوز هم کاربران می‌توانند موجود بودن محصولات را از طریق وضعیت سفارش موجود در اپلیکیشن سیری پیگیری کنند، اما نکته خوبی که میانبرها دارند، این است که شما را چند قدم جلوتر می‌اندازند و در واقع موجب صرفه‌جویی در وقت شما می‌شوند.
 سیری

اگر کاربران بخواهند وضعیت سفارش خود برای یک هدیه را بررسی کنند، می‌توانند یک کلمه را به عنوان میانبر مشخص کنند. مثلا می‌توانند نام “Christmas” را برای وقتی که می‌خواهند وضعیت موجود بودن هدایایی که برای تعطیلات سال نو می‌خرند را مشخص کنند از این کلمه استفاده کنند.
 
میانبرهای زیادی برای سیری ایجاد شده است که همه ارزش بررسی دارند.
برخی میانبرها توسط سایر کاربران هم ایجاد شده است که بقیه کاربران را هم به هدفشان می‌رساند و در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند. سیری به دنبال آن است که بهره‌وری را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد و تاکنون نیز در این موضوع، موفق بوده است.
 
کد مطلب: 55030
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است