۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰

‌برنامه گوگل برای کنار گذاشتن اپلیکیشن پیام‌رسان الو

ایتنا- گوگل قصد دارد که با برنامه ریزی و پیش‌بینی موارد ممکن، اپلیکیشن پیام‌رسان خود تحت الو را کنار بگذارد.
‌برنامه گوگل برای کنار گذاشتن اپلیکیشن پیام‌رسان الو
پیام‌رسان الو یکی از عالی‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که توسط شرکت گوگل در اختیار کاربران قرار گرفت و توانست مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب و جذب نماید.
الو، به عنوان پیام‌رسان شرکت گوگل نیز شناخته می‌شود. این پیام‌رسان در نیمه سال 2016 به بازار عرضه شد و کاربران مانند بسیاری از پیام‌رسان‌ها با استفاده از شماره تلفن وارد این برنامه می‌شوند. هیچ‌گاه حالت دسکتاپ این برنامه ارائه نشد.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از تک‌کرانچ، با وجود اینکه زمان زیادی از عرضه این پیام‌رسان نمی‌گذرد ولی نقص‌های زیادی هم داشت و استفاده از آن نیز با محدودیت‌هایی روبرو بود و به همین خاطر گوگل به واسطه این برنامه، اعتبار چندانی کسب نکرد و در واقع به عنوان یک پروژه ناموفق برای این شرکت ثبت شد.
این شرکت به تازگی اعلام کرده که در اوایل سال جاری میلادی، کار خود را در این زمینه متوقف کرده است و قصد دارد که در ماه مارس سال 2019، این برنامه را برای همیشه کنار بگذارد.
 
گوگل در یک مطلب وبلاگی اعلام کرد: «قرار بر این است که الو تا مارس 2019 به کار خود ادامه دهد و بعد از آن، کاربران می‌توانند تاریخچه تمام گفت‌وگوهای خود را از این اپلیکیشن خارج کنند. شرکت گوگل، مطالب زیادی از طریق عرضه این پیام‌رسان آموخت. یکی از این مطالب این بود که وقتی شما قابلیت‌های یادگیری ماشینی مانند گوگل اسیستنت را با پیام‌رسانی ترکیب می‌کنید، چه مواردی پیش خواهد آمد.»
 
در ادامه این پست آمده بود: «گوگل می‌خواست که هر دستگاه اندروید دارای یک تجربه پیام‌رسانی پیش‌فرض و عالی باشد.»
واقعیت این است که این تجربه در اندروید تا حدود زیادی از آی.اُ.اس عقب‌تر است. در سرویس آی.مسیج اپل، تجربه پیام‌رسانی، تماس تصویری و ویدیویی رایگان بین کاربران آیفون و آی‌پد فراهم شده است.
 
گوگل قصد دارد که تمرکز خود را به جای الو روی RCS یا سرویس‌های ارتباطی غنی بگذارد که یک استاندارد پیامکی است که امکان ارتباطات شبیه آی.مسیج را برای کاربران اندرویدی فراهم می‌کند.
 
کد مطلب: 55028
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام