صندلی هوشمند با قابلیت پارک خودکار پشت میز + ویدیو

17 آذر 1397 ساعت 10:48

ایتنا - حرکت این صندلی به کمک چهار دوربین هوشمند که در دیوارهای اتاق نصب شده‌اند کنترل می‌شود و سپس از طریق شبکه بی‌سیم وای-فای تمامی این صندلی‌ها که در اتاق مستقر شده‌اند به راحتی می‌توانند به سمت جای اولیه خود حرکت کنند.


شرکت نیسان که از سال‌ها قبل سیستم پارک خودکار هوشمند را در اتومبیل‌های خود عرضه کرده بود، هم اکنون تصمیم گرفته است از همین فناوری به صورت گسترده‌تر در زندگی روزمره مردم استفاده کند.

به گزارش ایتنا به نقل از این‌گجت، نیسان محصولی عرضه کرده است که از آن با نام «صندلی اداری با قابلیت پارک خودکار» یاد می‌کنند و از آن به عنوان نسل آتی صندلی سازمان‌ها یاد می‌شود که پس از اتمام جلسات و فعالیت‌های کاری، صندلی به صورد خودکار و هوشمندانه حرکت می‌کند تا در جایگاه اصلی خود قرار بگیرد.

شرکت نیسان توضیح داد حرکت این صندلی به کمک چهار دوربین هوشمند که در دیوارهای اتاق نصب شده‌اند کنترل می‌شود و سپس از طریق شبکه بی‌سیم وای-فای تمامی این صندلی‌ها که در اتاق مستقر شده‌اند به راحتی می‌توانند به سمت جای اولیه خود حرکت کنند.

نیسان در پایه این صندلی‌ها سیستم هوشمند برای حرکت به سمت مکان اصلی را تعبیه کرده است که این سیستم از طریق دوربین‌ها و شبکه وای-فای امکان برقراری ارتباط بین همه صندلی‌های موجود در اتاق را فراهم می‌کند.

شرکت نیسان در حال بررسی هرچه بیشتر این فناوری است تا آن را به تولید انبوه برساند و البته هنوز به درستی مشخص نشده است صندلی هوشمند نیسان با قابلیت پارک خودکار پشت میز از چه زمان وارد بازار می‌شود.

 

ویدئو
 
در اینجا می‌توانید تصویر ویدیویی مربوط به حرکت این صندلی و قرار گرفتن خودکار آن در محل اصلی را مشاهده کنید.


کد مطلب: 54981

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/54981/صندلی-هوشمند-قابلیت-پارک-خودکار-پشت-میز-ویدیو

ايتنا
  https://www.itna.ir