d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مایکروسافت، سیستم یادگیری ماشین اژور را در دسترس عموم قرار می‌دهد
۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵

مایکروسافت، سیستم یادگیری ماشین اژور را در دسترس عموم قرار می‌دهد

ایتنا- مایکروسافت با تازگی اعلام کرد که می‌خواهد که سیستم یادگیری ماشینی اژور را عمومی سازی کند تا همه بتوانند از آن استفاده کنند. این شرکت سرویس‌های “Azure IoT Edge”را هم به روزرسانی کرد.
مایکروسافت، سیستم یادگیری ماشین اژور را در دسترس عموم قرار می‌دهد
به تازگی کنفرانس سالیانه توسعه دهنده مایکروسافت با رویکرد فضای ابری و داده برگزار شد و این شرکت تمام تلاش خود را کرد تا در این گردهمایی بزرگ، حتی یک دقیقه هم زمان تلف نشود و تمام زمان را صرف معرفی کسب و کارهای جدید خود کرد.
 
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، مایکروسافت اعلام کرد که سرویس یادگیری ماشین اژور را عمومی سازی می‌کند؛ بدین معنا که آن را در دسترس عموم قرار می‌دهد تا بتوانند از آن بهره ببرند.
این پلتفرم ابری به توسعه دهندگان این توانایی و قابلیت را می‌دهد که مدل‌های هوش مصنوعی خود را بسازند، آموزش دهند و پیاده سازی کنند. این سرویس با عنوان سرویس‌های شناختی اژور در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.
 
سرویس‌های شناختی اژور، مجموعه‌ای از پردازش زبان طبیعی، شناسایی گفتگو و APIهای بینایی کامپیوتر است. مایکروسافت با به روزرسانی “Azure IoT Edge”، داده‌ها را به صورت محلی از راه حل‌های اینترنت اشیاء پردازش می‌کند.
پس از مدت‌های انتظار و با عمومی شدن یادگیری ماشینی اژور، یک قابلیت جدید به صورت پیش‌نمایش در اختیار مشتریان قرار گرفته است و آن توانایی تشریح و توضیح مدل است.
 

بدین ترتیب، کاربران می‌توانند با این قابلیت تشخیص دهند که کدام‌یک از قابلیت‌های ورودی در بین پیش‌بینی‌های سیستم هوش مصنوعی بیشترین وزن را دارد.
در نتیجه، عمومی شدن از این به بعد مهم‌ترین خاصیت یادگیری ماشینی اژور است و پشتیبانی از چارچوب‌هایی مانند “PyTorch”، “TensorFlow” و غیره را هم شامب می‌شود و می‌تواند روی محیط‌های لبه و ابری استقرار پیدا کند.
 
این کار با بازخوردهای بسیار مثبتی از علاقه‌مندان مایکروسافت همراه بوده است و آنها این کار را گامی رو به جلو برای این شرکت می‌دانند و معتقدند که مایکروسافت استحقاق برخورداری از مقاوم ارزشمندترین شرکت جهان را دارد.

این سیستم یادگیری ماشین به انجام سریع و کارآمد کارها کمک می‌کند و استفاده از آن نیز راحت است و نیازی به حضور یک دانشمند داده برای استفاده از آن نیست.
 
کد مطلب: 54977
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير