۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹

مبارزه اینستاگرام با لایک و فالوئرهای جعلی!

ایتنا -اینستاگرام اعلام کرده فرایند حذف لایک ها، فالوئرها و کامنت‌های جعلی را آغاز کرده است.
مبارزه اینستاگرام با لایک و فالوئرهای جعلی!

اینستاگرام لایک، فالوئر و کامنت های جعلی در حساب های کاربران خود را حذف می‌کند. این شبکه اجتماعی از ابزارهای یادگیری ماشینی حساب‌های کاربری با لایک و فالوئر جعلی را حذف می‌کند.

به گزارش ایتنا از مهر، حساب‌های کاربری با استفاده از اپلیکیشن های مختلف لایک، فالوور و کامنت های جعلی را به کار می‌ گیرند تا محبوبیت خود را به طور غیر واقعی زیاد نشان دهند.
اینستاگرام پیام هشداری برای افرادی می فرستد که از این اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند تا مشخص شود فعالیت‌های جعلی آنها در اینستاگرام حذف شده است. این درحالی است که شبکه اشتراک گذاری عکس از کاربران خود می خواهد پسوردهای خود را که با این اپلیکیشن ها اشتراک گذاشته اند، تغییر دهند. به این ترتیب امنیت اطلاعات حساب های کاربری حفظ خواهد شد.

درهمین راستا اینستاگرام در یک پست وبلاگی اعلام کرد: ما ابزارهای ماشین یادگیری ساخته‌ایم که به ما کمک می کند حساب های کاربری را شناسایی کنیم که از این خدمات استفاده می کنند. فعالیت های غیر واقعی آنان حذف خواهد شد. این نوع رفتار قابل قبول نیست و اپلیکیشن های طرف سومی که لایک ها، فالوئر و کامنت های جعلی تولید می کنند، قوانین این پلتفرم را  زیر پا می گذارند.
کد مطلب: 54822
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای