۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸

یوتیوب فیلم‌های سینمایی را رایگان نمایش می‌دهد!

ایتنا - یوتیوب قصد دارد سرویس جدیدی را به پلت‌فرم خود بیافزاید که به کاربران اجازه می‌دهد در آن به تماشای رایگان فیلم‌های سینمایی موردعلاقه خود بپردازند.
یوتیوب فیلم‌های سینمایی را رایگان نمایش می‌دهد!


پس از آنکه امکان پخش و تماشای رایگان برخی از فیلم‌های سینمایی در برخی از سرویس‌های پخش آنلاین و استریم ویدیویی همچون روکو (Roku) ممکن و میسر شد، حالا به نظر می‌رسد یوتیوب نیز بعنوان بزرگترین پلت‌فرم پخش آنلاین ویدیو در جهان تصمیم گرفته است که قابلیت جدیدی را به بخش «Movies & Shows» اضافه کند که تا قبل از آن چنین امکانی وجود نداشت.

به گزارش ایتنا از ایسنا، گفته می‌شود که این مجموعه هم‌اکنون تنها ۱۰۰ فیلم برتر و منتخب از فیلم‌های قدیمی همچون Terminator،Rocky و Agent Cody Banks را شامل می‌شود و قرار است در آینده به این مجموعه فیلم‌های جدیدتر و بهتر دیگری نیز اضافه شود. البته لازم به ذکر است که انتظار می‌رود فیلم‌هایی که چند سال از تاریخ پخش و اکران سینمایی آنها گذشته باشد، صرفا به این مجموعه اضافه خواهند شد.

یوتیوب البته اعلام کرده است که تماشای رایگان فیلم‌های مذکور مستلزم تبلیغات و اگهی‌های بازرگانی به هنگام پخش فیلم است تا بتواند از این طریق درآمدهای مورد نیاز خود را کسب کند.
این خبر بدون شک برای خیل عظیمی از کاربران یوتیوب و علاقمندان به فیلم‌های سینمایی خبر خوب و خوشایندی محسوب خواهد شد چرا که آنها می‌توانند فیلم‌هایی را که قبلا موفق به تماشای آن در سینما یا تلویزیون نشده‌اند، به صورت رایگان بر روی پلت‌فرم یوتیوب و در خانه خود ببینند.
کد مطلب: 54811
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای