۰
plusresetminus
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶

مایکروسافت از سرویس‌های شناختی اژور پشتیبانی می‌کند

ایتنا- مایکروسافت اعلام کرد که قرار است برای سرویس‌های شناختی اژور، پشتیبانی کانتینری ایجاد کند. این کار باعث می‌شود که کاربران بتوانند از طریق کانتینرهای داکر، هوش مصنوعی را در دستگاه‌های لبه، فضای ابری و دستگاه‌های پیش‌فرض استقرار دهند.
مایکروسافت از سرویس‌های شناختی اژور پشتیبانی می‌کند
مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که می‌خواهد برای سرویس‌های شناختی اژور، پشتیبانی مبتنی بر سیستم کانتینر ارائه دهد.
بدین ترتیب با ارائه این دسته از خدمات پشتیبانی، کاربران مدل‌های پیش‌فرض سرویس‌های شناختی اژور قادر خواهند بود که از طریق کانتینرهای داکر، هوش مصنوعی را در دستگاه‎‌های لبه، فضای ابری  یا سرورهای پیش‌فرض راه اندازی کنند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، حدود 1.2 میلیون نفر از توسعه دهندگان از سرویس‌های شناختی اژور استفاده کرده‌اند. مدل‌های پیش‌فرض این سیستم‌ها به گونه‌ای توسعه یافته است که می‌تواند نیازهای شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان را بدون زمان یا منابع لازم برآورده سازد.
 
این امکان وجود دارد که پشتیبانی کانتینری مربوط به کسانی باشد که به دنبال یافتن پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی از فضای ابری و کسب و کارهایی با نیاز به حریم خصوصی و داده باشد.
لازم به ذکر است که تمامی افرادی که نمی‌خواهند داده‌های خود را در فضای ابری قرار دهند و سعی می‌کنند تا حد امکان از این کار خودداری کنند، می‌توانند از این سرویس‌ها نهایت استفاده را بکنند.
 

مطابق جزئیات اعلام شده، این کانتینرها برای استقرار هر استراتژی و برنامه‌ای مناسب است و مدل‌های هوش مصنوعی در یک کانتینر داکر به تکامل و نتیجه می‌رسد. به همین خاطر است که افراد تمایل به استفاده از این سرویس دارند.

اریک بوید، معاون شرکت مایکروسافت، اذعان داشت: «ما در پی آن هستیم با استفاده از فناوری هوش مصنوعی، در مواردی که راه کاربران بسته می‌شود، راه آنها را باز کنیم. این موضوع یکی از دارایی‌های مهم و کلیدی ماست و به همین خاطر به آن اهمیت زیادی می‌دهیم.»
 
این کانتینر بعد از ارائه کانتینر کوبرنیتس به شرکت‌ها و توسعه دهندگان، برای استقرار هوش مصنوعی، عرضه خواهد شد.
سرویس‌های شناسایی چهره، بینایی و تبدیل صدا به متن از جمله خدماتی است که توسط کانتینرها ارائه می‌شود. سازگار کردن برخی از مدل‌ها با کانتینرها آسان‌تر است و به همین خاطر برخی خدمات زودتر از موارد دیگر ارائه شد.
 
 
 
کد مطلب: 54795
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام