۰
plusresetminus
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶

مایکروسافت مشکل فعال‌سازی ویندوز 10 را حل می‌کند

ایتنا- مایکروسافت در نهایت پس از تلاش فراوان متخصصان خود اعلام کرد که مسئله فعال‌سازی ویندوز 10 را حل می‌کند و تمام سیستم‌هایی است به این مشکل برخورده‌اند باید سیستم خود را مجددا فعال‌سازی کنند.
مایکروسافت مشکل فعال‌سازی ویندوز 10 را حل می‌کند

اخیرا برخی از سیستم‌هایی که از ویندوز 10 استفاده می‌کردند، اعلام کردند که ظاهرا سیستم آنها فعال‌سازی نمی‌شود و این مشکل، کار آنها را با موانعی مواجه کرده است.
بعد از اعلام به مایکروسافت، این شرکت اعلام کرد که این مسئله را بررسی خواهد کرد و در صورت وجود مشکل، سعی می‌کند که آن را در سریع‌ترین زمان ممکن حل نماید.

به گزارش ایتنا به نقل از نیوز.سافت‌پدیا، پس از بررسی کارشناسان مایکروسافت مشخص شد که این مشکل واقعا در فعال‌سازی ویندوز 10 وجود دارد.
تیم شرکت مورد بحث با تکاپو و تلاش فراوان این موضوع را حل کردند و در نهایت یکی از مهندسان این شرکت اذعان داشت که این موضوع به صورت قطعی حل شده است.
 
این شرکت به افرادی که به این باگ برخورده بودند اعلام کرد که باید ویندوز خود را مجددا فعال‌سازی کنند.
البته کاربران می‌توانند در مورد نحوه حل کردن مشکل مذکور در فضای وب جست‌وجو کنند و به راحتی پاسخ خود را بگیرند. برای حل این مشکل، کاربر باید دکمه “Start” را بزند. وارد قسمت تنظیمات شود، سپس وارد بخش “Update & security” شود. قسمت فعال‌سازی را باز کند و با انتخاب گزینه “Troubleshoot” مسئله را حل کند.
 

لازم به ذکر است در صورتی که فعال‌سازی انجام شده باشد، گزینه فعال‌سازی ظاهر نمی‌شود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که بسیاری از سیستم‌هایی که پیش از این تحت تأثیر مشکل فعال‌سازی قرار گرفته بودند، اکنون به راحتی به فعالیت خود ادامه می‌دهند و با ورود به فرآیند رفع مشکل، این کار به صورت کاملا خودکار در سیستم آنها انجام شده است.
 
مایکروسافت اعلام کرد که حتی اگر سیستم کاربران با عنوان غیرفعال کار می‌کند، هیچ اشکالی ندارد و کاربران می‌توانند مثل قبل از سیستم خود استفاده کنند.
خطایی که نمایش داده می‌شود، مشکلی ایجاد نمی‌کند. برخی از کاربران به بخش پشتیبانی مایکروسافت اعلام کردند که هیچ راه حلی ارائه نشده است و به همین خاطر مایکروسافت روش رفع عیب را نمایش داد.
 
کد مطلب: 54740
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای