۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷

تعمیر رایگان اپل برای آیفون ایکس و مک‌بوک پرو

ایتنا - اپل اعلام کرده است با توجه به افزایش شکایات کاربران از نقص فنی موجود در برخی از گوشی‌های آیفون ۱۰ (ایکس) و مک بوک پرو ۱۳ اینچی، آن‌ها را به صورت رایگان تعمیر خواهد کرد.
تعمیر رایگان اپل برای آیفون ایکس و مک‌بوک پرو


به گزارش ایتنا از ایسنا، با توجه به آنکه سال گذشته گوشی هوشمند آیفون ۱۰ (ایکس) در جریان مراسم و رویداد رونمایی از محصولات جدید اپل توسط این شرکت آمریکایی معرفی شد، کاربران بسیاری از این گوشی هوشمند استقبال بی نظیری کردند و آمار فروش آن را به میزان قابل توجهی افزایش دادند به گونه‌ای که هم اکنون خیل عظیمی از کاربران و طرفداران گوشی‌های آیفون این محصول را خریداری و استفاده کرده اند. با توجه به اینکه این محصول از قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با سایر گوشی‌های هوشمند برخوردار شده است، کاربران نیز توقع بالایی از کیفیت آن دارند. بنابراین به نظر می رسد که با مشکل مواجه شدن این گوشی برایشان سنگین تمام شده و سر و صدای آنها را درآورده است.

حالا تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده که به نقل از رویترز نیز آمده و ذکر شده، نشان می‌دهد که نقص فنی و مشکل موجود در آیفون ۱۰ (ایکس) صدای بسیاری از کاربران آن را درآورده است و موجب شده است که اپل اعلام کند تعمیر رایگان این محصول را برعهده بگیرد و از تمامی صاحبان و دارندگان آیفون ۱۰ (ایکس) و مک بوک پرو ۱۳ اینچی که با مشکل مواجه است، درخواست کند که هرچه سریع‌تر به نمایندگی‌های رسمی و مجاز اپل در کشورهای خود مراجعه کرده و نقص فنی گوشی خود را برطرف کنند.
کد مطلب: 54718
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام