۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
آذری جهرمی:

ایران عضو شورای حکام اتحادیه جهانی مخابرات شد

ایتنا - ایران با ۱۴۶ رای و با رایی بالاتر از کشورهای پرسابقه‌ چون روسیه، آفریقای جنوبی و لهستان و... عضو شورای حکام اتحادیه جهانی ارتباطات شد.
ایران عضو شورای حکام اتحادیه جهانی مخابرات شد


به گزارش ایتنا از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی در اینستاگرام اعلام کرد: لحظاتی پیش پیامکی از وزیر ارتباطات اندونزی دریافت کردم که در آن انتخاب ج.ا.ایران به عنوان عضو شورای حکام اتحادیه جهانی ارتباطات را تبریک گفته بود.

به یاد دارم پس از سخنرانی در جمع وزرای ارتباطات و دیپلماتهای سایر کشورها در دبی، دبیرکل اتحادیه گفت با این صحبت‌ها و مذاکراتی که داشته‌اید، همه ایران را تحسین کردند. پیش‌بینی او بر انتخاب ایران با رای بالا بود.

امروز و در روز آغازین بازگشت تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا، پس از مدت‌ها، یک اجماع جهانی برای انتخاب ایران با رای ۱۴۶ کشور دنیا و با رایی بالاتر از کشورهای پرسابقه‌ای چون روسیه، آفریقای جنوبی، لهستان، آذربایجان و ... شکل گرفت. زمان، زمان خودباوری است. باور کنیم که می‌توانیم.
کد مطلب: 54669
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
خوب این چه ارتباطی با خودباوری دارد، اینترنت ایران هنوز نامحدود نیست و بسیار گران هست، فیبرنوری وجود ندارد و ...، هیچ شرکت بزرگ بین المللی هم در ایران کار نمی کند
شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر