۰
plusresetminus
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶

اپل تعمیر آیفون‌ها و مک‌بوک‌های قدیمی را شروع می‌کند

ایتنا- یکی از شرایطی که این دستگاه‌ها برای ورود به فاز تعمیرات باید داشته باشند، این است که باید حداقل پنج سال از عمر آنها گذشته باشد.
اپل تعمیر آیفون‌ها و مک‌بوک‌های قدیمی را شروع می‌کند

شرکت اپل قصد دارد که طرح جدیدی را راه‌اندازی کند.
رویکرد جدید این شرکت در رابطه با آیفون‌ها و مک‌بوک‌های قدیمی بسیار جالب است. بنا به گزارش‌های موجود، اپل قصد دارد که آیفون‌ها و مک‌بوک‌های قدیمی را تعمیر نماید.
یکی از شرایطی که این دستگاه‌ها برای ورود به فاز تعمیرات باید داشته باشند، این است که باید حداقل پنج سال از عمر آنها گذشته باشد.

به گزارش ایتنا به نقل از اینکوایرر، شرکت اپل تمایل دارد که از این محصولات مانند تبلت‌ها، کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها با عنوان «محصولات مفید اما منسوخ» یاد کند.
این شرکت در حال برنامه‌ریزی است که بتواند طرح آزمایشی جدیدی را در رابطه با تعمیر محصولات قدیمی اجرا کند.
 
منابعی که در ارتباط نزدیک با این طرح هستند، بر این باورند که این طرح با آیفون 5، مک بوک ایر 2012 و آی‌مک‌های اواسط 2011 آغاز خواهد شد.
محصولات جدیدی هم به زودی به این طرح اضافه می‌شود که از جمله آنها می‌توان به آیفون 4S، مک‌بوک پرو 15 اینچی 2012 ، مک‌بوک پرو رتینا 13 اینچی، مک پرو مربوط به اواسط 2012 اشاره کرد.
 

لازم به ذکر است که این محصولات، شرایط خوبی برای تعمیر دارند ولی با این وجود هیچ تضمینی برای تعمیر کامل آنها وجود ندارد و ممکن است پس از تعمیر، باز هم در سایر قطعات به مشکلاتی بربخورند.

آیفون‌هایی که در این طرح قرار دارند، روزی دنیای فناوری را به سمت خود جلب می‌کردند پس حتما گوشی آیفون ایکس.اس 512 گیگابایتی 1449 پوندی در سال 2023 به طور کامل بی‌ارزش خواهد شد.
 
اپل در چند سال گذشته هم به دلیل مشکلاتی که در لپ‌تاپ‌های مک‌بوک بوجود داشت تصمیم گرفت که طرح جدیدی را پیاده کند و در طرح خود اصلاحاتی عمده در ساختار کاری مک‌بوک‌ها ایجاد کرد تا کاربران بتوانند با آسودگی بیشتری از این محصولات استفاده نمایند.
 
کد مطلب: 54666
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر