۰
plusresetminus
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

نحوه تأثیر یادگیری ماشین بر عملیات و مشاغل فناوری اطلاعات

ایتنا- یادگیری ماشین در سطوح مشتریان و شرکت‌ها کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است و توانسته است که با سرعتی بالا رشد و ترقی نماید. با رشد یادگیری ماشین، شاهد تأثیر آن بر زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات هستیم.
نحوه تأثیر یادگیری ماشین بر عملیات و مشاغل فناوری اطلاعات
یادگیری ماشین، یکی از زمینه‌هایی است که شرکت‌های زیادی تمایل به سرمایه گذاری در آن دارند و به عنوان یک منبع مناسب برای خودکارسازی عملیات شناخته می‌شود.
این کار از طریق مکانیزم‌های هوشمند صورت می‌گیرد. یادگیری ماشین می‌تواند خود را با شرایط و نیازهای مشتری و سازمان وفق دهد و به همین خاطر نیاز به تداخل روابط انسان‌ها کاهش می‌یابد.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از تک ریپابلیک، بسیاری از سازمان‌ها می‌کوشند که فعالیت‌ها و مشاغل خود را به گونه‌ای تنظیم کنند که با یادگیری ماشین مطابقت داشته باشد.
برخی از اهداف سازمان‎‌ها نسبت به سایر اهداف، انسجام بیشتری دارد که منجر به کارایی بیشتر و نتایج عالی می‌گردد. در این مواقع یادگیری ماشین به میان می‌آید و کارایی خود را نشان می‌دهد.
 
پیش از این که شرکت‌ها بخواهند پروژه‌های خود را به شیوه یادگیری ماشین انجام دهند، به دنبال روشی بودند که بتوانند این پروژه‌ها را به شکلی هوشمند و خودکار انجام دهند. با ظهور یادگیری ماشین در عرضه فناوری و کار، مشاغل فناوری اطلاعات هم با دقت و سهولت بیشتری انجام می‌شود و منابع انسانی مورد نیاز سازمان‌ها نیز کاهش می‌یابد.
 

یادگیری ماشین در مشاغلی که نیاز به گفت‌وگو و تعامل مستقیم دو نفر دارد هم تحول خوبی ایجاد کرده است.
با ورود چت‌بات‌ها شاهد کاهش تداخل روابط انسانی و بهبود بهره‌وری و کاهش اتلاف وقت هستیم. با استفاده از این فناوری، امکان کلاهبرداری و برداشت منابع مالی از حساب‌ها کمتر می‌شود و در نتیجه امنیت بالاتر می‌رود.
 
یادگیری ماشین با امکانات خود، موجب کاهش هزینه‌ها و افزایش صحت و دقت در پیش‌بینی می‌شود.تقریبا تمامی کسب و کارها می‌توانند از پیش‌بینی این فناوری بهره‌مند شوند. قبلا بسیاری از پیش‌بینی‌ها می‌توانست برای یک سازمان گران تمام شود و آسیب‌هایی را به بدنه شرکت وارد نماید.
 
کد مطلب: 54599
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام