۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹

انتقاد تند مدیر تلگرام از رقبایی همچون واتس‌اپ و فیس‌بوک

ایتنا - دوروف: در بلندمدت وعده‌ شرکت‌هایی همچون فیس‌بوک محقق نمی‌شود زیرا این شرکت‌ها حداکثرسازی سوددهی را بر خدمت‌رسانی به کاربرانشان اولویت می‌دهند و این چیزیست که تلگرام را از دیگران بسیار متمایز می‌سازد؛ تنها چیزی که همیشه برای ما اهمیت خواهد داشت علائق شماست.
انتقاد تند مدیر تلگرام از رقبایی همچون واتس‌اپ و فیس‌بوک
 پاول دوروف در یکی از جدیدترین پست‌های کانالش در تلگرام به تمرکز این اپ بر جلب رضایت کاربرانش و تمایز آن با اپلیکیشن‌های دیگر پرداخت.
وی در این پست ضمن اشاره به دیگر رقبای این پیام‌رسان اینترنتی به ویژه واتس‌اپ، بطور صریح به انتقاد از آنها پرداخت و امتیازات خود نسبت به آنها را برشمرد.

به گزارش ایتنا، گزیده‌ای از پست موسس تلگرام به شرح زیر است:

هفته گذشته در تلگرام هفته پرکاری بود؛ ما مشغول رفع اپ جدید iOSمان و برطرف کردن مشکلات ارتباطی آن بودیم، و زمان چندانی برای خواب باقی نماند. با این حال هیچ شرکت دیگری در جهان نیست که کار کردن در آن را به اینجا ترجیح دهم.
در تلگرام، ما آزادی عمل نادری برای اجابت توقعاتی که کاربرانمان از ما دارند داریم، و مدام در پی جلب رضایتشان هستیم.
 
مهاجرت جمعی اخیر بنیانگذاران واتس‌اپ مثال خوبی از این است که اگر شرکتتان را بفروشید به کجا خواهید رسید. شما می‌توانید قدری پول به دست بیاورید، ولی چیزی که به مراتب ارزشمندتر است را از دست می‌دهید: صداقت و درستیتان و توانائیتان برای تداوم بهبود زندگی صدها میلیون نفر.

 هفته گذشته من مطلع شدم که واتس‌اپ سال‌ها یک نشتی داشته است: هر کسی که با تماس ویدئویی برقرار می‌کردید به طور بالقوه می‌توانسته همه پیامهایتان را بخواند. حتی در صورتی که نشتی دیگری هم در کار نباشد (که بعید به نظر می‌رسد)، واتس‌اپ ایرادات دیگری دارد که باعث می‌شود بیشتر پیام‌های ارسال شده از طریق این اپ برای طرف‌های ثالث قابل دسترسی باشند.
 
در بلندمدت، وعده‌های شرکت‌هایی همچون فیس‌بوک محقق نمی‌شوند، زیرا این شرکت‌ها حداکثرسازی سوددهی را بر خدمت‌رسانی به کاربرانشان اولویت می‌دهند؛ و این چیزیست که تلگرام را از دیگران بسیار متمایز می‌سازد؛ تنها چیزی که همیشه برای ما اهمیت خواهد داشت علائق شماست.
 
 
کد مطلب: 54476
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
دمش واقعا گرم
شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر