d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - همکاری شرکت‌های آئودی و هواوی در زمینه خودروهای خودران
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴

همکاری شرکت‌های آئودی و هواوی در زمینه خودروهای خودران

ایتنا- شرکت‌های آئودی و هواوی اعلام کردند که تصمیم دارند در کشور چین در زمینه فناوری خودروهای خودران همکاری کنند. این دو شرکت در بیانیه همکاری خود اعلام کردند که قصد دارند در این زمینه، به دو شرکت فعال و قدرتمند تبدیل شوند.
همکاری شرکت‌های آئودی و هواوی در زمینه خودروهای خودران
به تازگی شرکت‌های آئودی و هواوی اعلام کردند که می‌خواهند در عرصه خودروهای خودران کشور چین که یک زمینه بسیار نوپا و جدید است، همکاری داشته باشند.
این دو شرکت قصد دارند که به زودی فعالیت خود را آغاز کنند تا بتوانند هر چه سریع‌تر به یک مزیت رقابتی دست یابند و بخشی از سهم بازار خودروهای خودران را به خود اختصاص دهند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از انگجت، همکاری این دو شرکت بر اساس توسعه فناوری خودروهای خودران در سطح چهار شکل گرفته است؛ این سطح بیانگر حرکت خودرو به صورت کامل خودکار و در جاده‌ها و مسیرهای مختلف می‌باشد. کشور چین، یکی از کشورهایی است که در این زمینه به خوبی فعالیت‌ می‌کند و تلاش دارد که جزو نخستین و برترین کشورهای حوزه این نوع از اتومبیل‌ها باشد.
 
گفتنی است که جزئیات چندان زیادی در رابطه با این همکاری افشاء نشده است. هواوی از نمونه اولیه Q7 SUV را که با دوربین‌ها و سنسورهای خود این شرکت مجهز شده بود و از توان پردازشی خود هواوی در آن به کار رفته بود، رونمایی کرد.
 

این دو شرکت در ماه ژوئیه با هم به توافق رسیدند و اعلام کردند که در ماه سپتامبر حرکت آزمایشی خود را شروع می‌کنند و اطلاعات بیشتری در این زمینه ندادند. شرکت آئودی هم اعلام کرد که قصد دارد در سال 2019، مرکز توسعه خود را در چین راه اندازی کند و حضور خود را در بازار پررنگ‌تر نماید.
 
چین در زمینه تست و آزمایش خودروهای خودران، مقررات و محدودیت‌های خاصی در نظر گرفته است.
شرکت مرسدس بنز برای آنکه بتواند از کمند مشکلات و محدودیت‌های دولتی فرار کند، تصمیم گرفت که با یکی از شرکت‌های چینی به نام بایدو همکاری کند تا آزمایش‌های خود را با راحتی بیشتری انجام دهد و به همین خاطر آئودی تصمیم گرفت با هواوی همکاری کند.
 
کد مطلب: 54431
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام