۰
plusresetminus
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳

گوگل کروم کست جدید خود را معرفی می‌کند

ایتنا - حقیقت این است که کروم‌کست جدید نسبت به سری قبلی خود در بسیاری از موارد فنی شباهت دارد و نمی‌توان از آن به عنوان یک محصول جدید یاد کرد.
گوگل کروم کست جدید خود را معرفی می‌کند
گوگل اعلام کرد که قصد دارد کروم کست جدید خود را معرفی کند. منابع خبری مختلف اعلام کردند که این خبر بازتاب چندانی به همراه نداشت زیرا در کروم‌کست جدید شاهد تغییرات چندان زیادی نسبت به موارد گذشته نخواهیم بود.

در ابتدا علاقه‌مندان به کروم‌کست تصور می‌کردند که شاهد تغییرات بسیارزیادی در کروم‌کست باشند ولی چنین اتفاقی نیفتاد و در نهایت کروم‌کست نتوانست نظر هواداران را به خود جلب کند.
این محصول می‌توانست با تغییر زیاد، مخاطبان بسیاری را به سمت خود جلب و جذب نماید و مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند ولی به خاطر عدم وجود تغییرات زیاد در این محصول، طرح کروم‌کست جدید تا حدودی با شکست مواجه شد.

به گزارش ایتنا به نقل از اینکوایرر، حقیقت این است که کروم‌کست جدید نسبت به سری قبلی خود در بسیاری از موارد فنی شباهت دارد و نمی‌توان از آن به عنوان یک محصول جدید یاد کرد.
تغییر اصلی و عمده این محصول در ظاهر آن اتفاق افتاده است. گوشه‌های آن گردتر شده است و به جای لوگوی کروم، حرف “G” حک شده است.
 
در واقع فناوری 4K یا اندروید تی.وی هنوز به این دستگاه اضافه نشده است و تنها تغییر در مجموعه وای‌فای این دستگاه مشاهده می‌شود.
در این دستگاه از مئل جدید “802.11ac WiFi” استفاده شده است. حتی اگر کسی کاربر کروم‌کست نباشد هم می‌تواند با مقایسه این دستگاه با مدل‌های قبلی متوجه شود که تغییر چندانی اتفاق نیفتاده است.
 

اگر در شبکه خانگی خود، چندین کروم‌کست دارید یا به طور کلی به این دستگاه علاقه‌مند هستید، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن هوم، یک گروه چنداتاقی تشکیل دهید؛ به این معنا که در اتاق‌های مختلف یک کروم‌کست بگذارید و از آنها به صورت گروهی استفاده کنید.
 
یکی از قابلیت‌های جدیدی که در کروم‌کست جدید مشاهده می‌شود این است که می‌توانید ابزارهای مختلفی را به مجموعه صوتی چنداتاقی خود اضافه نمایید.
این کروم‌کست توانایی پشتیبانی از 60 فریم بر ثانیه را دارد و این بار با زنگ سفید هم عرضه شده است.

قیمت فعلی این دستگاه، سی پوند برآورد شده است و در صورت نیاز به 4K، می‌توانید نسخه کروم‌کست اولترا را تهیه کنید که با قیمت 70 پوند عرضه می‌شود.
 
کد مطلب: 54406
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر