۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷

اینستاگرام به جنگ زورگویی می‌رود!

ایتنا - اینستاگرام قصد دارد با زورگویی در این پلتفرم مقابله کند.
اینستاگرام به جنگ زورگویی می‌رود!

اینستاگرام قصد دارد با کمک ماشین یادگیری از زورگویی در این پلتفرم جلوگیری کند. الگوریتم های مخصوص، عکس ها و کپشن های زورگویانه را رصد می‌کنند.

این شبکه اجتماعی روز گذشته از ابزارهای ماشین یادگیری جدیدی رونمایی کرده که می توانند به طور فعال عکس ها و کپسن های خشونت آمیز  و زورگویانه رصد کنند. این قابلیت در هفته های آتی به اپلیکیشن افزوده می شود.
در حال حاضر اینستاگرام از هوش مصنوعی برای فیلتر کردن کامنت های خلاف راهنمای خود استفاده می کند. اما این اقدام یک گام فراتر است.

به گزارش ایتنا از مهر، الگوریتم مذکور تصاویر و کپشن ها را بررسی می کند تا نمونه هایی را که حاوی زورگویی است، رصد کند. به عنوان مثال اگر تصویری از ظاهر یک فرد انتقاد کند یا تهدیدی برای سلامت فردی باشد، الگوریتم آنها را ردیابی می‌کند.
 تصویر پس از علامتگذاری برای ممیز انسانی اینستاگرام ارسال می شود تا بررسی‌های بیشتری انجام شود.

 آدام موسری  مدیر ارشد اجرایی اینستاگرام در یک پست وبلاگی نوشت:  این تغییر به ما کمک می‌کند زورگویی را شناسایی و حذف کنیم. همچنین گام مهمی به حساب می آید زیرا بسیاری از افرادی که تحت تاثیر زورگویی قرار می گیرند، هیچ گاه آن را گزارش نمی کنند.
 همچنین این اقدام به ما کمک می کند از نوجوانان حفاظت کنیم.
کد مطلب: 54386
نام شما
آدرس ايميل شما


آرمین
feedback
Iran, Islamic Republic of
اینستاگرام برنامه وقت تلف کن هست و استفادش تو ایران محدود به پز دادن و فحش دادن و نشر اکاذیب هست! حجم بسته های نت رو هم که قورت میده و بدتر از همه نداشتن امنیت هست! راحت اکانت ها رو توش هک می کنن و همچنین پیام های دایرکت اصلا رمزنگاری نمی کنه!
شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر