۰
plusresetminus
شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸

آزمایش نسخه کامل خودروی خودران Autopilot

ایتنا- ایلان ماسک، مدیر اجرایی شرکت تسلا، به تازگی از کارکنان این شرکت خواست که نسخه کاملا خودروان، خودروی “Autopilot”را در معرض تست و آزمایش بگذارند.
آزمایش نسخه کامل خودروی خودران Autopilot

به تازگی ایلان ماسک، مدیر اجرایی شرکت تسلا اعلام کرد که زمان تست و آزمایش نسخه جدید Autopilot فرارسیده است.
وی اذعان داشت که این خودرو، توانایی این را دارد که به صورت کاملا خودکار و مستقل رانندگی کند و بر اساس گزارش منابع مختلف از جمله بلومبرگ، این خودرو برای آزمایش به چند تن از کارکنان شرکت تسلا واگذار شده است.

به گزارش ایتنا به نقل از ورج، در ایمیلی که از طرف شرکت تسلا منتشر شد، ایلان ماسک بیان کردi که حدود صد نقطه برای طرح آزمایشی انتخاب شده است. کارکنانی که مایل بودند در این طرح آزمایشی شرکت کنند، قبول کردند که با این خودرو بین سیصد الی چهارصد ساعت رانندگی کنند و بازخورد رانندگی خود را تا پایان سال جاری میلادی به تیم “Autopilot” اعلام کنند.
 
ایلان ماسک اعلام کرد که آن دسته از کارکنانی که در این طرح شرکت می‌کنند، مشروط بر اینکه این افراد، یک خودروی جدید از این شرکت تسلا خریداری کنند، اجباری به پرداخت هیچ‌گونه هزینه بابت رانندگی با خودرو جدید و کاملا خودران شرکت تسلا نخواهند داشت. به طور کلی استفاده از این قابلیت حدود 13000 دلار هزینه خواهد داشت.
 

البته مشخص نیست که این مطلب شامل حال کارکنانی می‌شود که از خودروی شرکت استفاده می‌کنند، یا کارکنانی که با خودروهای شرکت تسلا رفت و آمد نمی‌کنند. در هر صورت شرکت تسلا این اولویت را به کارکنان خود داد تا بتوانند زودتر از هر فرد دیگر، از خودروی جدید لذت ببرند و در صورت وجود عیب، بهتر است که خود کارکنان ابتدا از این عیب آگاه شوند.
 
ایلان ماسک در ماه اکتبر سال 2016 متعهد شد که تا زمانی که امکانات و نرم افزار لازم فراهم باشد، تمامی خودروهای شرکت تسلا به صورت کاملا خودران و اتوماتیک به بازار عرضه شود.
از آن زمان، شرکت مذکور همواره به دنبال راه حل‌های کارآمد برای پیشبرد اهداف خود در زمینه خودروهای مورد بحث بوده است.
 
کد مطلب: 54250
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير