d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اسپیکر هوم‌پاد اپل تماس هم می‌گیرد!
۰
plusresetminus
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶

اسپیکر هوم‌پاد اپل تماس هم می‌گیرد!

ایتنا -کاربران به زودی می توانند با درخواست از دستیار صوتی از طریق بلندگوی HomePod تماس برقرار و دریافت کنند.
اسپیکر هوم‌پاد اپل تماس هم می‌گیرد!

اپل در مراسم رونمایی اعلام کرد کاربران با کمک به روز رسانی جدید می توانند با کمک بلندگوی هوم پاد تماس برقرار کنند. همچنین اعلام شد سیستم عامل جدید آیفون ۲۶شهریور رونمایی می شود.

به گزارش ایتنا از مهر، اپل در مراسمی از محصولات جدید خود رونمایی کرد. در این مراسم علاوه بر رونمایی از محصولات این شرکت از چند به روز سانی نیز خبر داد.  
کاربران به زودی می توانند با درخواست از دستیار صوتی از طریق بلندگوی HomePod تماس برقرار و دریافت کنند.  البته کاربران این بلندگو باید کمی بیشتر منتظر باشند چون هنوز به روزرسانی ها ارائه نشده‌اند.

قابلیت جدید تماس بلندگوی هوشمند  عالی است و صدا با کیفیتی روشن و واضح به گوش می رسد.
کافی است کاربر از سیری بخواهد با یکی از شماره های دفتر تلفن او تماس برقرار کند یا شماره تلفن را با صدای بلند بگوید. تماس‌های ورودی به طور خودکار  از آیفون به بلندگو منتقل می شوند. 

 علاوه بر این موارد بلندگو  از میانبر دستیار صوتی سیری نیز پشتیبانی می کند، به این ترتیب کاربران می توانند به اپلیکیشن‌ها دستوراتی بدهند. 

علاوه برآن در این مراسم اپل اعلام کرد نسخه جدید iOS  در ۲۶شهریور(١٧سپتامبر )رونمایی می شود.  علاوه بر iOS ۱۲ ، سیستم عامل لپ تاپ‌های مک یعنی Mojave  و Watch OS ۵ (آخرین نرم افزار ساعت اپل)نیز رونمایی خواهند شد.  این سیستم عامل سبب می‌شود عملکرد دستگاه‌های قدیمی‌تر ٧٠ درصد سریع تر شود.  به این ترتیب اپلیکیشن‌ها سریع‌تر عمل می کنند و قابلیت‌های دوربین سریع‌تر می شوند.  در این سیستم عامل ابزارهای دیجیتالی سلامت بیشتری وجود دارند. 
کد مطلب: 54072
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام