۰
plusresetminus
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
تصمیم تازه مایکروسافت:

کاهش دوره آپدیت برای ویندوز 10

ایتنا - اکنون و با تصمیم جدید مایکروسافت، سرعت ارائه پچ‌های جدید کاهش خواهد یافت و بدین ترتیب، شرکت‌ها و کسب و کارها کمتر با مشکلات مربوط به آن مواجه خواهند بود.
کاهش دوره آپدیت برای ویندوز 10
شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که سرعت ارائه به‌روزرسانی‌های جدید سیستم عامل ویندوز 10 برای مشتریان شرکتی خود را کاهش خواهد داد.
این تصمیم بعد از آن اتخاذ شده که ادمین‌های مشتریان شرکتی از کثرت تعداد آپدیت‌های آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت، ابزار نارضایتی کرده‌اند.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم از اینکوایرر، از زمان عرضه ویندوز 10 مایکروسافت همواره کوشیده که این سیستم عامل را به مثابه یک "سرویس" نگاه دارد، که به موجب آن، ارائه منظم آپدیت‌های پیاپی به منظور به‌روز و امن بودن این سیستم عامل تا حد ممکن، بخشی از پیامد این راهبرد بوده است.

هر چند این راهبرد از نظر تئوری، بسیار جالب و البته ساده بنظر می‌رسد، اما در عمل و از دید شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف، و با توجه به مجموعه توان فنی، منابع موجود، و نیازهای ثابت آنها، این مسئله دارای پیامدهای زیادی بوده است، چرا که احتیاج منابع بیشتری برای به‌روزرسانی منظم سیستم عامل، و همچنین نرم‌افزارهای کاربردی را بدنبال داشته است.
 
ویندوز 10

در حال حاضر هر چند دو سال و نیم از عرضه ویندوز 10 می‌گذرد، و بنظر می‌رسد باید تاکنون به ثبات رسیده باشد، اما همچنان روند عرضه به‌روزرسانی‌ها ادامه داشته است، و همین امر نارضایتی مدیران فنی شرکت‌ها را موجب شده است.

اکنون و با تصمیم جدید مایکروسافت، سرعت ارائه پچ‌های جدید کاهش خواهد یافت و بدین ترتیب، شرکت‌ها و کسب و کارها کمتر با مشکلات مربوط به آن مواجه خواهند بود.

البته مطابق جزئیات ارائه شده، در نظر گرفتن اعتبار بیشتر برای به‌روزرسانی‌های شرکت‌ها و مراکز آموزشی، تنها در خصوص آپدیت پاییز خواهد بود، اما آپدیت مربوط به بهار 18 ماه دوام خواهد داشت.
در نتیجه به عنوان مثال، آپدیت Redstone 5 که ماه بعد(پاییز) عرضه می‌گردد، تا بهار سال 2022 پشتیبانی خواهد شد، اما آپدیت 19U1 که شش ماه بعد(بهار 2019) عرضه می‌گردد، تا پاییز 2021 اعتبار خواهد داشت.
 
کد مطلب: 54011
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام