۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴

گوگل کروم جشن تولد 10 سالگی گرفت

ایتنا - این مرورگر در طی 10 سال فعالیتش راه درازی را پشت سر گذاشته و سرعت پیشرفت آن متناسب با سرعت پسرفت رقیبش، Internet Explorer، بوده است.
گوگل کروم جشن تولد 10 سالگی گرفت
 
باورش سخت است ولی 10 سال از روزی که گوگل مرور وبش با نام کروم را عرضه کرد می‌گذرد، مرورگری که Internet Explorer مایکروسافت، مرورگر پیشفرض اپل موسوم به سافاری و مرورگر منبع باز فایرفاکس را به چالش کشید.
 
به گزارش ایتنا به نقل از مشبل، کروم در جشن تولد کوچکی که اخیرا برای خودش ترتیب داده بود علاوه بر کیک تولد یک سورپرایز را برای سه شنبه 4 سپتامبر کنار گذاشته است.
توئیت‌هایی در این زمینه را با هم مرور می‌کنیم:
 
در صورتی که شما خبر نداشتید... امروز تولد ماست. همچنین، ما این سه شنبه سورپرایزی برای شما داریم. GoogleChrome#  
 - گوگل کروم (@googlechrome) یک سپتامبر 2018

 
این مرورگر در طی 10 سال فعالیتش راه درازی را پشت سر گذاشته و سرعت پیشرفت آن متناسب با سرعت پسرفت رقیبش، Internet Explorer، بوده است.
 


JonErlichman@
در چنین روزی در سال 2008: گوگل کروم عرضه شد
سهم مرورگر کروم از بازار:
سال 2018: 60%
سال 2008: 0.3%

 
در رابطه با سورپرایز هم، خب، ما می‌دانیم که یک بازطراحی عمده در کروم در حال انجام است و بررسی‌های اولیه نشان می‌دهند که تغییرات عمده در این مرورگر سبب خواهد شد تا شباهت بیشتری به دیگر محصولات گوگل داشته باشد.
 
و ما از برخی از قابلیت‌هایی که در این نسخه جدید عرضه خواهند شد خبر داریم، از جمله حفاظت به‌روزرسانی‌شده از پسووردها و تنظیمات جدید در رابطه با Flash، نرم‌افزاری که به اواخر عمر خود نزدیک می‌شود.
  
کد مطلب: 53958
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام