۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵

ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

ایتنا - همچنین هدف اصلی این برنامه، شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار ذکر شده است.
ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

 
پس از برگزاری پنج دوره مارتون برنامه‌نویسی تلفن همراه در سال‌های 92 الی 96 و حضور گسترده برنامه‌نویسان حرفه‌ای از کل کشور در این مسابقات، دانشگاه صنعتي­ شريف در حال
 برگزاری ششمین دوره­ي ماراتن برنامه‌نويسي تلفن همراه به تاریخ 15 الی 17 شهریور ماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتي شريف می‌باشد.

لازم به توضیح است در این مسابقات تیم‌هایی شامل برنامه‌نویس، گرافیست و ایده‌پرداز و ... ، 48 ساعت وقت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقرات خاص طراحی و پیاده‌سازی کنند.

به گزارش رسیده به ایتنا در این رویداد حدود 500 نفر از برنامه‌نویسان کشور ثبت نام کردند که پس از بررسی‌های انجام شده 250 نفر جواز ورود به مسابقات را دریافت کردند.

این افراد در قالب 80 تیم از دانشگاه‌های کل کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، دانشگاه تهران و از شهرستان های مشهد، اصفهان، یزد، کرمانشاه، شیراز، گلستان، تبریز، بناب، بابل و ... می‌باشند.

این رویداد توسط مجموعه های زیر مورد حمایت قرار گرفته است:
مجموعه کافه بازار، شرکت سفرهای علی بابا، شرکت راهکارهای همراه کارینا، شرکت تهران اینترنت، شرکت رادصا، مجموعه شرکت های فناپ، سازمان فرابورس ایران، شتابدهنده امید، شرکت راهمکار های متن اول آریا

همچنین هدف اصلی این برنامه، شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار ذکر شده است.

مطابق این گزارش، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 66002713 - 66019377
 
 
کد مطلب: 53947
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر