۰
plusresetminus
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹

اسنپ چت آلفا سریع و روان است و به این روش می‌توان آن را دریافت کرد

ایتنا - آمارها نشان می‌دهند که اپلیکیشن اسنپچت همچنان پرطرفدار است.
اسنپ چت آلفا سریع و روان است و به این روش می‌توان آن را دریافت کرد
 
مشکلات خبرسازی که برای فیس‌بوک و توئیتر بر سر موضوعات مختلف ایجاد شده، شبکه‌های اجتماعی را زیر ذره‌بین قرار داده و البته شانسی برای ماهی گرفتن از آب گل آلود به رقبایشان داده است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اسلش‌گیر، اسنپ چت، که اخیرا به خاطر بازطراحی رابط کاربری فوق‌العاده نامحبوبش زیر فشار انتقادی قرار گرفته بود، قطعا از آنهایی است که می‌خواهد از این فرصت سود ببرد؛ و این Snapchat Alpha تازه از راه رسیده که در عمق این اپ اندرویدی مخفی شده می‌تواند بهبود وجهه، و چه بسا عملکردی، برایش به ارمغان بیاورد که به شدت به آن نیازمند است.
 
با در نظر گرفتن حجم بالای تلاش‌های سایت‌هایی همچون فیس‌بوک برای کپی‌برداری از قابلیت‌های اسنپ چت این تصور شکل می‌گیرد که این شبکه‌های اجتماعی بالاخره روزی مغلوب آنها خواهد شد.
ولی آمارها نشان می‌دهند که اسنپ چت هنوز پرطرفدار است. با این حال، بازطراحی اخیر انجام شده در این اپ با واکنش خشمگینانه کاربرانش مواجه شد.   
 


با این حال این، نوع متفاوتی از بازطراحی است، چرا که از حدود یک سال پیش وعده آن داده شده بود و در واقع بسیاری از کاربران منتظر آن بودند، به ویژه کاربران اندروید.

اوان اسپیگل مدیرعامل اسنپ چت وعده داد که این اپ اندرویدی را کاملا از نو بازطراحی کند تا عمده‌ترین اعتراضات کاربران رفع شود.
این نسخه، که با نام رمز اسنپ چت آلفا شناخته می‌شود، ظاهرا هم اکنون درون نسخه بتای این اپ اندرویدی در اولیه‌ترین شکل آن مخفی شده است. و با وجود اولیه بودن، نویدبخش به نظر می‌رسد.
 
از آنجا که آلفا از قبل در اپ اسنپ چت گنجانده شده، از نظر فنی امکان فعال‌سازی آن وجود دارد.
نکته مهم این است که برای این کار نیاز به دسترسی ریشه‌ای و تمام آنچه از جنبه پاک کردن داده‌های کاربری و امنیت‌تان پیش می‌آید وجود دارد.

پس از روت کردن، نصب جدیدترین نسخه اسنپ چت(اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید) و سپس فعال کردن این قابلیت فرایندی تا حدودی درگیرکننده است.
خوشبختانه سایت XDA یک راهنمای خوب در قالب متنی و در یک نسخه ویدئویی ارائه نموده است.
 
اجرای این فرایند در ادامه هم به کار زیادی نیاز خواهد داشت ولی این علامت مثبت را به کاربران آن می‌دهد که اسنپ چت کاربران اندرویدیش را کاملا فراموش نکرده است.
 
+ ویدئوی تجربه عملی از کار با اسنپ چت آلفا در یوتیوب
  
 
کد مطلب: 53831
برچسب ها: اسنپ چت
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است