۳
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰

آتش شدن و خرد کردن آیفون به دست طرفداران اردوغان!

ایتنا - رجب طیب اردوغان از مردم خواست محصولات آمریکایی بخصوص کالاهای الکترونیکی نظیر برند اپل را تحریم کرده و سایر برندهای تکنولوژی را جایگزین آن کنند.
سونوشت غم‌انگیز آیفون در ترکیه!

شهروندان ترکیه به منظور مقابله با جنگ تجاری آمریکا علیه این کشور و حمایت از اظهارات رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر تحریم محصولات آمریکایی، این بار تصاویری از آتش زدن و خرد کردن گوشی‌های آیفون خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، پس از تحریم اقتصادی آمریکا علیه ترکیه و اظهارات رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه، مبنی بر تحریم محصولات آمریکایی بویژه کالاهای الکترونیکی نظیر گوشی‌های آیفون که در میان بسیاری از مردم ترکیه طرفدار دارد، حالا تصاویر و گزارش‌های فراوانی در فضای مجازی مشاهده شده که نشان می‌دهد شهروندان و کاربران اهل ترکیه به منظور حمایت از سیاست‌های دولت این کشور و مقابله با جنگ تجاری ایالات متحده آمریکا علیه ترکیه، اقدام به آتش زدن، شکستن و خرد کردن گوشی های آیفون خود کرده‌اند.

این تصاویر و ویدیوها که بیشتر در شبکه‌های اجتماعی توییتر و یوتیوب به اشتراک گذاشته و منتشر شده است، به وضوح نشان می‌دهد بسیاری از مردم ترکیه از سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه کشورشان خشمگین شده‌اند و می‌خواهند با این حرکت نمادین و سمبلیک به تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده و افزایش تعرفه واردات فولاد و آلومینیوم واکنش نشان دهند.

رئیس‌ جمهوری ترکیه هفته گذشته در واکنش به اقدامات خصومت‌آمیز ایالات متحده آمریکا اظهار کرده بود که ترکیه هم اکنون در حال جنگ اقتصادی آشکارا با آمریکاست و من از مردم خود می‌خواهم که محصولات آمریکایی بخصوص کالاهای الکترونیکی نظیر برند اپل را تحریم کرده و سایر برندهای تکنولوژی را جایگزین آن کنند.
 
آتش زدن آیفون در ترکیه به دست طرفداران اردوغان
کد مطلب: 53821
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
وقتی مردم یک کشور به دلتمردان خود اطمینان داشته باشد، این می شود
یادم می آید که برای زلزله کرمانشاه، مردم حتی اعتماد نکردند که پتوهایشان را به دست دولت بدهند!!
feedback
Iran, Islamic Republic of
من بدبخت منتظر موندم جی ال ایکس پیش فروش بذاره گوشی بخرم! اونوقت اینا دارن با پتک گوشی چند میلیونی له میکنن😑😑😑 دقیقا چهار ماه هست دارم پول جمع می کنم
آرمین
feedback
Iran, Islamic Republic of
عامو نشکن آدرس میدادم بفرستی سی من
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام