کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

گلکسی نوت 9 داغ نمی‌کند!

20 مرداد 1397 ساعت 11:00

ایتنا - سامسونگ بعد از نقره‌داغ شدن گلکسی نوت 7، این‌بار تمهیداتی برای جلوگیری از این فاجعه اندیشیده است!سامسونگ از گلکسی نت ۹ با باتری ٤ هزار میلی آمپری و سیستمی نوین برای اجتناب از داغ شدن دستگاه رونمایی کرده است.

به گزارش ایتنا از مهر، سامسونگ از گلکسی نوت٩ رونمایی کرد. این موبایل شامل یک قلم S Pen مجهز به بلوتوث است. همچنین این موبایل مجهز به یک نمایشگر در ابعاد فبلت است.

این نمایشگر ٦.٤ اینچی و سوپر آمولد Infinity است.  شرکت سازنده ادعا می کند دستگاه مذکور سرعت بسیار بالایی دارد و در ٤ رنگ عرضه می شود.

همچنین باتری دستگاه ٤ هزار میلی آمپری است. سامسونگ ادعا می کند نوت٩ با توجه به ارائه بازی های رایانه‌ای ساخته شده است. این موبایل از ٢٤ آگوست در انگلیس  با قیمت ٩٩٩ دلار برای نسخه ای با حافظه ١٢٨ گیگابایتی و ١٢٤٩ دلار برای نسخه دیگر با حافظه ٥١٢ گیگابایتی عرضه می شود.

موبایل با حافظه ٥١٢ گیگابایتی قابلیت افزودن حافظه میکرو اس دی ٥١٢ گیگابایتی را نیز دارد به این ترتیب حافظه دستگاه به یک ترابایت می‌رسد. 

علاوه بر آن دستگاه مجهز به تراشه کوالکام اسنپ دراگون ٨٤٥ و ٨ گیگابایت RAM است.  گلکسی نوت ٩  همچنین مجهز به سیستم  Water Carbon Cooling System  است که از داغ شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می‌کند.
 سامسونگ این موبایل را در رویدادی در نیویورک رونمایی کرد.


کد مطلب: 53751

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/53751/گلکسی-نوت-9-داغ-نمی-کند

ايتنا
  https://www.itna.ir