۰
plusresetminus
يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵
در انگلیس

فعالیت‌های انتخاباتی از طریق فیس‌بوک سختگیرانه می‌شود

ایتنا - دولت های اروپایی و آمریکا فیس‌بوک را به عدم تلاش کافی به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران و همین طور عدم پاک کردن اطلاعات نامناسب متهم می‌کنند.
فعالیت‌های انتخاباتی از طریق فیس‌بوک سختگیرانه می‌شود

دولت انگلیس قصد دارد سخت‌گیری در مورد برخی شبکه های اجتماعی مانند فیس‌بوک را افزایش دهد و کنترل و نظارت بیشتری را در مورد آنها اعمال کند.

به گزارش سرویس اخبار شبکه اجتماعی از مهر، هدف از این کار بررسی دقیق‌تر فعالیت های انتخاباتی دانسته شده که از طریق فیس بوک و غیره صورت می گیرد تا از فرایندهای دموکراتیک در عصر دیجیتال حمایت شود.

قرار است در همین راستا گزارشی در مورد نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی به منظور انتشار اخبار جعلی، سواستفاده از انواع داده ها و اطلاعات و همین طور دخالت روسیه در انتخابات انگلیس منتشر شود.

انتظار می‌رود این گزارش ظرف روزهای آتی منتشر شود و سپس در مورد نحوه برخورد با فیس بوک و شبکه های اجتماعی مشابه تصمیم گیری شود.

دولت‌های اروپایی و آمریکا فیس بوک را به عدم تلاش کافی به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران و همین طور عدم پاک کردن اطلاعات نامناسب متهم می کنند.

جنجال در مورد نقش شبکه‌های اجتماعی در ضربه زدن به روندهای انتخاباتی در غرب پس از آن آغاز شد که دولت روسیه به سوءاستفاده از فیس‌بوک برای کمک به دونالد ترامپ به منظور پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا متهم شد.
کد مطلب: 53616
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای