کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بعد از وزارت ارتباطات و ایرانسل

داماد حداد عادل به دیجی‌کالا رفت

30 تير 1397 ساعت 13:49

ایتنا - بعد از وزارت ارتباطات و ایرانسل، روح‌الله رحمانی به دیجی‌کالا رفت.با خبر شدیم مدتی است که روح‌الله رحمانی در شرکت دیجی کالا و با جایگاه شغلی معاون نوآوری این شرکت مشغول به کار شده است.

به گزارش ایتنا از عصر ارتباط اگرچه این همکاری مدت قابل توجهی است که آغاز شده اما شرکت دیجی‌کالا رسما خبری در این زمینه منتشر نکرده است.

روح‌الله رحمانی 37 ساله، متولد و بزرگ شده آمریکاست و ظاهرا در برخی از کمپانی‌های هایتک این کشور سابقه کار و فعالیت دارد.

آبانماه سال 95 بعد از دو ماه فعالیت در وزارت ارتباطات به دلیل قانون مدیریت خدمات کشوری (منبع بکارگیری 2 تابعیتی‌ها در پست‌های دولتی)، از مدیرکلی دفتر امور نوآوری و حمایت از سرمایه‌گذاری این وزارتخانه استعفا کرد.

یکم مهر سال 96، رسانه‌ها با خبر شدند که رحمانی بعد از کناره‌گیری از پست دولتی‌اش در وزارت ارتباطات، مسوول بخش جدیدالتأسیس «نوآوری و توسعه» در اپراتور دوم (ایرانسل) شده است.

روح‌الله رحمانی که داماد غلامعلی حداد عادل عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس اسبق مجلس شورای اسلامی است، حالا مدتی است که در دیجی‌کالا مشغول بکار شده است و حضورش حال و هوای خاصی در این شرکت ایجاد کرده است.
 
 


کد مطلب: 53519

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/53519/داماد-حداد-عادل-دیجی-کالا-رفت

ايتنا
  https://www.itna.ir