۰
plusresetminus
جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴
اگر دستگاه فکس ندارید

با این سایت‌ها به فکس‌ها ایمیل بفرستید

ایتنا - این امکان وجود دارد که با وارد کردن آدرس ماشین فکس، داده‌ها را به طور مستقیم به هر یک از دستگاه‌های فکس بفرستد.
با این سایت‌ها به فکس‌ها ایمیل بفرستید


 نگاهی به بهترین وب‌سایت‌های رایگان برای ارسال ایمیل به دستگاه‌های فکس به شما می‌گوید که کار کردن با این ابزار بسیار راحت است و به راحتی این امکان وجود دارد که با وارد کردن آدرس ماشین فکس، داده‌ها را به طور مستقیم به هر یک از دستگاه‌های فکس بفرستید.  

به گزارش سرویس اخبار وب و اینترنت از ایسنا، درحالی که این اطمینان وجود دارد که هر شخصی ممکن است دستگاه‌ فکس نداشته باشد، پس چگونه می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟ در اینجا پنج وب سایت که از  بهترین برنامه‌ها استفاده کرده است را معرفی می‌کنیم، که به آسانی می‌تواند فرایند فکس را برای شما انجام دهد.

اگر چه این موضوع پیچیده است اما با اتصال به اینترنت فرایند اشتراک ایمیل به دستگاه‌های فکس امکان‌پذیر است. چندین وب‌سایت در اینترنت وجود دارد که امکان استفاده از اینترنت را برای ارسال ایمیل به دستگاه‌های فکس فراهم می‌کند.

۱-  FaxZero
این وب‌سایت، بهترین وب‌سایت رایگان یا پلت‌فرم است که می‌تواند برای ارسال ایمیل به فکس استفاده شود. اگر به‌دنبال خدمات نهایی با تحویل اطمینان از اطلاعات خود به فکس هستید، نباید این  وب‌سایت را از دست بدهید. با استفاده از این سرویس هر کسی می تواند تا پنج فکس در روز به اشتراک بگذارد.

۲-  GotFreeFax
این یکی دیگر از بهترین وب‌سایت‌هاست که به کاربران امکان می‌دهد که ایمیل‌ها را به فکس بفرستند. این سرویس می‌تواند برای اشتراک‌گذاری تا دو فکس با سه صفحه در هر پست الکترونیکی آنلاین استفاده شود.

۳-MyFax
بر اساس اطلاعات سایت پلیس فتا، علاوه‌ بر سرویس‌های ذکر شده در بالا، این سرویس دارای دسترسی به بیش از ۴۰ کشور جهان است و می‌تواند از طریق سیستم‌های عامل‌ مختلف مانند آندروید، iOS و یا ویندوز و غیره مورد استفاده قرار گیرد. این سرویس اجازه دوره آزمایشی رایگان ۳۰ روز را برای شما فراهم می‌کند. پس از آن شما می‌توانید آن را برای دسترسی بیشتر خریداری کنید.

۴-Fax Free
از این  سرویس می‌توانید برای ارسال ایمیل به فکس استفاده کنید و همچنین فایل‌های رسانه‌ای و فایل‌های PDF، فرمت‌های فایل Adobe و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.

۵-Hello Fax
اگر ایمیل شما شامل صفحات فراوانی باشد و همچنین این سرویس در کشورهای فراوانی کار کند می‌توانید از این وب‌سایت استفاده کنید. می‌توانید حساب خود را ثبت و شروع به استفاده از این سرویس کنید که برای همه رایگان است.
کد مطلب: 53506
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است