۰
plusresetminus
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶

ایلان ماسک به رانندگان تسلا: خودروی Model 3 شما اکنون می‌تواند خودش را پارک کند

ایتنا - ایلان ماسک در توئیتی به این مناسبت گفت که: «توجه کنید، هیچکس درون خودرو نیست و یا از راه دور آن را کنترل نمی کند. خودرو کاملا خودش پارک می شود».
ایلان ماسک به رانندگان تسلا: خودروی Model 3 شما اکنون می‌تواند خودش را پارک کند
 
قابلیت "سلف پارکینگ" تسلا، با نام Summon، به Tesla Model 3 می‌آید.
 
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی به نقل از zdnet، تسلا، پس از رسیدن به هدفش برای تولید 5000 مدل 3 در هفته، اکنون قابلیت سلف پارکینگش با عنوان Summon را برای همه مدل‌های جدید 3S ارائه نموده است.
 
این قابلیت با استفاده از سنسورهای مختلف مدل 3s و قابلیت‌های سلف پارکینگ برای مالکان خودروها این امکان را فراهم می‌آورد که از خودرو پیاده شده و بگذارند خودش را پارک کند.
 
گفتنی است مدل S و مدل X قبلا از این قابلیت بهره‌مند بوده‌اند، قابلیتی که امکان باز و بسته کردن درب یک گاراژ و خاموش کردن اتومات خودرو، همه بدون نیاز به حضور راننده پشت فرمان، را داراست.
 


به گزارش ایتنا این قابلیت برای پارک کردن خودروها در فضاهای باریک و فشرده بسیار مفید واقع می‌شود.
تسلا در یک توئیت از ارائه این قابلیت برای سدان‌های مدل 3 جدیدش خبر داده، و یک مدل 3 را در حال رفتن به یک فضای محدود در یک گاراژ نشان داده که به قدری تنگ بوده که امکان اینکه راننده در آن درب ماشین را باز کند وجود نداشته است.
 
ایلان ماسک، رییس تسلا، در توئیتی به این مناسبت گفت که: «توجه کنید، هیچکس درون خودرو نیست و یا از راه دور آن را کنترل نمی‌کند. خودرو کاملا خودش پارک می‌شود.»
 
برای دیدن ویدئوی مربوطه اینجا کلیک کنید.
 
 
کد مطلب: 53397
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام