۰
plusresetminus
سه شنبه ۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶

روسیه؛ بزرگ‌ترین بازار استفاده‌کننده از کارت‌های اعتباری

ایتنا - سالانه بیش از 20 درصد به تعداد استفاده‌کنندگان از کارت‌های اعتباری بانکی در روسیه افزوده می‌شود.
روسیه؛ بزرگ‌ترین بازار استفاده‌کننده از کارت‌های اعتباری

 یکاترینا پتلینا - رئیس شرکت «ویزا» در روسیه - گفت: روسیه بزرگترین بازار استفاده‌کننده از کارت‌های اعتباری را دارد که با گذشت 30 سال از ورود این کارت‌ها، هم‌اکنون در میان 10 کشور برتر جهان از حیث شمار استفاده کنندگان از کارت‌های بانکی قرار دارد.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از ایسنا، وی افزود: تعداد تراکنش‌های بانکی با کارت‌ها سالانه رشد 30 درصدی را نشان می‌دهد و 20 درصد به تعداد متقاضیان کارت‌های اعتباری افزوده می‌شود که در مجموع بیش از ۶۵ درصد از گردش‌های مالی روسیه با کارت‌های اعتباری بانکی انجام می‌شود.

از سوی دیگر بسیاری از بانک‌های بزرگ و کوچک روسیه به سیستم‌های پرداخت جدید مجهزند و کاربران آنان به راحتی با استفاده از تلفن‌های همراه و ساعت‌های هوشمند با بهره‌گیری از سیستم‌های اپل پی، گوگل پی و سامسونگ پی، پرداخت‌های روزانه خود را انجام می‌دهند.

افتتاح و صدور کارت‌های بین‌المللی ویزاکارت و مسترکارت در کنار کارت پرداختی میر روسیه تنها چند دقیقه زمان مشتریان بانک در این کشور را می‌گیرد و حتی فروشگاه‌ها، مراکز خرید، پمپ بنزین‌ها و اپراتورهای تلفن همراه نیز علاوه بر بانک‌ها اینگونه کارت‌ها را برای مشتریانشان صادر می‌کنند.
کد مطلب: 53244
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر