d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - در اپل پارک چه خبر است؟
۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷

در اپل پارک چه خبر است؟

ایتنا - کارمندان اپل پارک صاحب میزهایی هستند که به آنها اجازه می‌دهد با فشار یک دکمه در وضعیت ایستاده یا نشسته به کارهای خود رسیدگی کنند.
در اپل پارک چه خبر است؟


کارمندان «اپل پارک» صاحب میزهای تحریر جدیدی می شوند که در حالت ایستاده و نشسته می توانند به کار روی آن ادامه دهند. این میزها با یک دکمه تغییر وضعیت می دهند و به طور شخصی ساخته می شوند.
تیم کوک مدیر ارشد اجرایی اپل اعلام کرد تمام کارمندان در «اپل پارک» جدید صاحب میزهای تحریر ایستاده‌ای می شوند که به طور شخصی برای آنها ساخته می شود.
 این میزها به کارمندان اجازه می‌دهد با فشار یک دکمه در وضعیت ایستاده یا نشسته به کارهای خود رسیدگی کنند.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از مهر،این درحالی است که کوک در سال ۲۰۱۵ گفته بود: «نشستن نوع جدیدی از سرطان است». در همین راستا او در مصاحبه ای تازه با بلومبرگ گفت: ما برای تمام کارمندانمان میزهای تحریر ۱۰۰ درصد ایستاده فراهم کرده ایم. کارمند می تواند مدتی بایستد، سپس بنشیند و فعالیت خود را در هر دو حالت ادامه دهد. این روند برای سبک زندگی بسیار بهتر است.

این میزها مجهز به دکمه ای هستند که سطح آنها را بالا و پایین می کند. هنوز میزهای جدید اپل رونمایی نشده اند اما تاکنون مشخص شده کارمندان می توانند روی صندلی های ۱۲۰۰ دلاری ویترا بنشینند.
 این درحالی است که کوک معتقد است ایستادن و حرکت داشتن هنگام کار بسیار مهم است.  
اپل پارک سال گذشته افتتاح شد. در این پردیس ۵ میلیارد دلاری ۱۲ هزار کارمند فعالیت می کنند.
کد مطلب: 53120
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام