۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹

مایکروسافت تیزری از Halo Infinite را برای Xbox One و ویندوز 10 منتشر کرد

ایتنا - مایکروسافت می گوید که این عنوان جدید بر مستر چیف (Master Chief) متمرکز خواهد بود، و «سناریوی آن در ادامه» رویدادهای Halo 5 خواهد بود.
مایکروسافت تیزری از Halo Infinite را برای Xbox One و ویندوز 10 منتشر کرد
 
مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018 تیزری از یک Halo جدید را در معرض نمایش گذاشت.
 
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی به نقل از ورج، Halo Infinite یک بازی جدید Halo است که به نظر می رسد دربرگیرنده یک دنیای عظیم مرتبط با آن و خودروهایی مانند وارتاگ کلاسیک است. مایکروسافت یک ویدئوی تیزر کوتاه از Halo Infinite را در ابتدای برنامه اصلی اخیر E3 به نمایش گذاشت.
این شرکت می گوید که این عنوان جدید بر مستر چیف (Master Chief) متمرکز خواهد بود، و «سناریوی آن در ادامه» رویدادهای Halo 5 خواهد بود.
 
در این تیزر مایکروسافت همچنین اشاره‌ای به موتور جدید Slipspace شده است که محرکه Halo Infinite بوده و توسط 343 Industries برای قوت بخشیدن به بازی‌ها و تجربه‌های آتی هیلو ایجاد شده است. نام و تیزر Halo Infinite گویای آن است که این بازی احتمالا یک نسخه دنیای باز از هیلو است.
با اینکه اشاره چندانی به سناریوی آن در این تریلر نشده است، ولی نشان داده می‌شود که مستر چیف چیزی را پشت کلاهخودش نصب کرده که احتمالا دستیار صوتی مایکروسافت (Cortana)">کورتانا است.
 
343 Industries همچنین این بازی جدید را به عنوان «فصل بعدی فرانشیز اسطوره‌ای» توصیف نموده است. این بازی بر روی هم Xbox One و هم PC های مجهز به ویندوز 10 در دسترس خواهد بود. این خبر خیلی خوبی برای PC گیمرها است، چرا که بازی Halo 5: Guardians هرگز به ویندوز 10 وارد نشد.
 


مایکروسافت می‌گوید که این بازی، جنبه‌های هنری، و موتور تکنولوژی آن همه «همچنان در حال پیشرفت هستند و بسیاری از این دارایی‌ها و طراحی‌ها قطعا در فاصله امروز تا عرضه نهایی این بازی تکامل خواهند یافت. دوستداران هیلو در این مدت قادر به امتحان کردن آن خواهند بود.

کریس لی، سرپرست استودیوی FPS در 343 Industries، می‌گوید که «در آینده، شما قادر خواهید بود تا به برنامه‌های مبارزه زودهنگامی بپیوندید که اجازه خواهند داد اعضای این جامعه این بازی را با ما انجام دهند و، تا حدود زیادی مانند برنامه جنگی Insider برای هیلو: مجموعه مستر چیف مستقیما اظهار نظر نمایید. آماده سازی این رویدادهای جنگی برای ما قدری زمان خواهد برد، ولی پس از آنکه آنها را آماده کردیم در ابتدا کوچک خواهند بود و به تدریج در طی مسیر بزرگ خواهند شد.»
 
مایکروسافت توضیحی درباره زمان عرضه Halo Infinite نداده است، ولی احتمالا حداقل یک سال بعد خواهد بود.
 
کد مطلب: 53095
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر