۲
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱

قابلیت جدید اینستاگرام در جهت رفع نگرانی کاربران!

ایتنا - اینستاگرام تا به حال قادر به کسب اطمینان از این مساله که آیا همه پست های ارسالی تعقیب کنندگان را مشاهده کرده اند یا خیر نبوده اند.
قابلیت جدید اینستاگرام در جهت رفع نگرانی کاربران!


به تازگی قابلیت تازه‌ای به این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس افزوده شده تا کاربر دریابد آیا همه پست های ارسالی دوستانش در اینستاگرام را در ۴۸ ساعت گذشته مشاهده کرده است یا خیر.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از مهر، این قابلیت موسوم به You're All Caught Up در صورت مشاهده تمامی این پست ها پیامی در همین زمینه را برای کاربر نمایش می دهد تا وی از این بابت نگرانی نداشته باشد.

قابلیت یادشده فعلا در مرحله آزمایشی است و برای تعداد محدودی از کاربران اینستاگرام فعال شده است. اما قرار است در آینده برای تعداد بیشتری از افراد در دسترس قرار بگیرد.

اینستاگرام هنوز جزئیات مربوط به نحوه فعالیت این قابلیت را اعلام نکرده و مشخص نیست آیا پیام مذکور در صورت مشاهده همه پست های هر کاربر نمایش داده می شود یا فرد باید تمامی پست های ارسالی همه تعقیب کنندگانش را ببیند تا چنین پیامی را مشاهده کند. انتظار می رود با استفاده از این خدمات جدید هر فرد بتواند اطلاعات دقیق تری از مدت زمانی که صرف استفاده از اینستاگرام می کند هم به دست آورد.
کد مطلب: 52930
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
وا چرا؟ فیلتر به این خوبی
ای کاش گوگل و جیمیل را هم فیلتر می کردند تا ما بیشتر از این منحرف و گمراه و جاسوس نشویم
naghmeh
feedback
United States
بدتر از این نمیشد... من اصلا آپدیت نکرده بودم اینستاگرامو اما دیدم اینجوری شده نسخه قدیمیشو هم ریختم ولی باز درست نشد
از وقتی اینجوری شده خیلی از پستای جدیدو از دست دادم .درست عین زمانی شده که ۲/۳نفر فالواینگ داشته باشی مدام پست تکراری ببینی...
اصلا رفرش نمیشه
اگه راه حلی وجود داره که اینستاگرام مثل قبل شه لطفا راهنمایی کنید
آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر