۰
plusresetminus
يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹

محرکه‌های عمده تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده اندروید گوگل در سال 2018

ایتنا - پیش‌بینی می شود که اندروید و توسعه نرم‌افزار اندرویدی کماکان به رشد خود ادامه دهند. به طور کلی، کار توسعه دهندگی، شغلی است که به مرور زمان بر ارزش آن و نیاز به آن افزوده می‌شود.
محرکه‌های عمده تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده اندروید گوگل در سال 2018
 
توسعه اپلیکیشن‌ها، از حرفه‌هایی است بهترین فرصت‌های شغلی امروز را به خود اختصاص داده است. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که 135000 موقعیت جدید برای توسعه‌دهندگان اپ‌ها تا سال 2024 ایجاد شود.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از readitquik، تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده اندروید، به طور کلی، یک تجربه پرماجرا است. یک توسعه‌دهنده، چه برای یک شرکت بزرگ کار کند و چه به عنوان فریلنسر (فرد آزاد) در Play Store مشغول فروش اپ‌ها باشد، انگیزه‌های متعددی برای حضور وی در این حرفه وجود خواهد داشت. در ادامه به بررسی این محرکها می‌پردازیم:

یادگیری مداوم. توسعه‌دهنده بودن، در صورتی که فرد عاشق چالش‌ها و یادگیری باشد، بسیار لذت‌بخش خواهد بود. در این شغل، دائم باید گوش به زنگ بود و از سلول‌های خاکستری مغز کار کشید. از آنجا که فرد مدام باید به دنبال ارتقاء و بسط توانایی‌های خود باشد، می‌توان گفت که باعث رشد وی خواهد شد. در صورتی که فرد برای شرکت کار کند، قاعدتاً برای رفتن به دوره‌ها و گسترش مهارت‌ها دستمزد بیشتری خواهد گرفت.
 
عادت به سر‌وکار داشتن با تکنولوژی‌های جذاب و جدید. یک توسعه‌دهنده حرفه‌ای، فرصت و شانس بالایی برای بازی با چندین تکنولوژی جدید را پیش از دیگران دارد. برخی از سازمان‌ها حتی ممکن است، در صورتی که این افراد بخواهند پلتفرم‌های آنها را توسعه دهند، ابزارهای توسعه‌ای رایگان در اختیارشان قرار دهند. کار با شرکت بزرگ، فرد را قادر می‌سازد تا نرم‌افزار یا سخت‌افزار جذاب و جدیدی را وارد بازار کند. از جنبه‌های شگفت‌انگیز کار با گوگل و اندروید این است که با خیلی چیزها مرتبطند، از تلویزیون‌های هوشمند تا کنسول‌های بازی و حتی دستگاه‌های پوشیدنی تناسب اندام.
 


امکان دورکاری. توسعه‌دهنده بودن، سبب می‌شود تا فرد بتواند از هر جایی از دنیا مشغول بکار باشد. این موضوع، برای کسانی که می‌خواهند به تعبیری «عشایر دیجیتالی» بوده و از هر جا (مطابق میل خود) کار کنند، ایده‌آل است. همچنین، این باعث می‌شود که فرد بتواند زمان و حجم کاری که مایل به انجامش است را انتخاب کند. همچنین، توسعه‌دهنده می‌تواند این کار را به صورت نیمه وقت و در اوقات فراغت خود نیز پیگیری کند.  
 
توسعه‌دهندگان اندروید گوگل بازار کار و دستمزد قابل توجهی دارند. توسعه‌دهندگان در آمریکا در حال حاضر به طور متوسط سالی 95000 دلار درآمد دارند و حدود 50 هزار فرصت شغلی برای آن در دسترس است. با توجه به اینکه اندروید بازاری بزرگ با مزایای روشن برای صنایع مختلف به شمار می‌رود، یافتن شغلی مرتبط با اندروید کار سختی نخواهد بود.
 
اندروید، پلتفرم بسیار خوبی‌ست. اندروید به دلایل مختلف، گزینه‌ای شگفت‌انگیز محسوب می‌گردد؛ چرا که موانع ورود به آن، به طرز حیرت‌انگیزی کم است. هنگامی که اپی ساخته می‌شود، می‌توان آن را در Play Store ثبت نمود تا ظرف تنها چند ساعت در دسترس عموم قرار گیرد و برای ثبت آن، صرفاً یک بار مبلغ 25 دلار باید پرداخت شود و کمیسیون گوگل هم 30 درصد است. این امر، کاهش چشمگیر پیچیدگی‌ها و هزینه‌های توسعه اپ برای اندروید را در پی داشته است. با وجود دسترسی آسان، بازار بالقوه بزرگی برای آن وجود دارد. Play Store امکان دسترسی به حجم عظیمی از مخاطبان تجاری را فراهم می‌سازد.
 
پیش‌بینی می‌شود که اندروید و توسعه نرم‌افزار اندرویدی، کماکان به رشد خود ادامه دهند. به طور کلی، کار توسعه‌دهندگی، شغلی است که به مرور زمان بر ارزش و نیاز بدان افزوده می‌شود. در واقع حوزه IT، حوزه‌ای است که مدام در حال رشد بوده و مایه رغبت و دلگرمی برای صنایع دیگر است.
 
کد مطلب: 52545
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره استخراج ارز مجازی چیست؟
به نفع کشور است
به ضرر کشور است
اهمیتی ندارد
چیزی در باره آن نمی‌دانم