۰
plusresetminus
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۱

استخدام گرافیست و بررسی بازار کار طراح فتوشاپ حرفه ای

ایتنا - فرصت های شغلی مناسبی بسته به توان و تلاش افراد جامعه فراهم شده است. استخدام گرافیست نیز یکی از همان فرصت های شغلی مناسب است که می تواند برای شمایی که طراحی می کنید یا به دنبال شغل دوم هستید و در زمینه طراحی علاقه های شخصی دارید مناسب باشد. برای استخدام گرافیست کافی است شما ایده پرداز، خلاق و آشنا به برنامه های گرافیکی و استانداردهای طراحی باشید.
استخدام گرافیست و بررسی بازار کار طراح فتوشاپ حرفه ای
به گزارش ایتنا به نقل از واحد منابع انسانی و استخدام گرافیست آرین سیستم ، با توجه به اهمیت روز افزون تبلیغات و بازاریابی، بازار کار استخدام گرافیست و طراح فتوشاپ حرفه ای رشد چشمگیری داشته است و چون میزان سابقه کار فرد عامل موثری در تعیین حقوق هر فردی می باشد، شخص علاقمند به حوزه استخدام گرافیست در شرکت حرفه ای سعی می کند با تلاش و پشتکار درآمد قابل توجهی داشته باشد. طراح فتوشاپ حرفه ای با حداقل آگهی نسبت به هنر و ادبیات کشور باید بدونه طرحش رو برای چه کاری و با چه ویژگی های هنری طراحی می کند و از بعد اقتصادی و اجتماعی طرحش باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

چگونه یک طراح فتوشاپ حرفه ای شوید؟
استخدام گرافیست از آن دسته شغل ­های مهم در بسیاری از شرکت­ها است و تجربه کاری جزء فاکتورهای مهم استخدام گرافیست می باشد، بنابراین بسیاری از گرافیست­ها تلاش می کنند آموزش های لازم در زمینه کار با نرم افزار­های گرافیکی را برای کسب تجربه و رزومه کاری تاثیر گذار بگذرانند. نرم افزار فتوشاپ نیز به عنوان یکی از برنامه­ها و ابزارهای گسترده و کاربردی گرافیکی موجب شده تا این سوال برای علاقمندان به استخدام گرافیست پیش بیاید که چگونه می توان به یک طراح فتوشاپ و حرفه ای تبدیل شد؟
 
استخدام گرافیست - طراح فتوشاپ حرفه ای | <a href='http://www.itna.ir' target='_blank'>ایتنا</a>

انتظارات و اهداف خود را مشخص کنید: اولین کاری که شما به عنوان یک طراح فتوشاپ حرفه ای و علاقمند باید در نظر بگیرید این است که ببینید انتظاراتتون از کار با نرم افزار فتوشاپ چیه و آیا نیاز شما با سبک گرافیکی خاص خودتون که میتونه طراحی تصاویر وکتور باشه یا ... بر طرف می شود؟ یا اینکه نیاز است برای طراحی های خود به سراغ دیگر برنامه های طراحی بروید. اما در کل برنامه فتوشاپ از آن دسته برنامه های Adobe می باشد که می توانید با یادگیری آن به اهداف خود مثل استخدام گرافیست برسید.

برنامه فتوشاپ را اصولی و از پایه آموزش ببینید: اگر می خواهید یک طراح  فتوشاپ حرفه ای باشید باید با محیط برنامه آشنا شده و به طور دقیق و اصولی توانایی ها و قابلیت های ابزار فتوشاپ را بدانید تا در هنگام طراحی بدون اینکه دچار سردرگمی شوید، بتوانید به عنوان یک طراح حرفه ای فتوشاپ با تسلط و تغییر در تنظیمات، آپشن های مورد نیاز خود در طراحی را پیاده سازی کنید.

با تمرین و نگاه کردن به اطراف ایده های زیادی یاد می گیرید: هر چقدر هم شما به عنوان یک طراح حرفه ای فتوشاپ یا علاقمند به استخدام گرافیست، بانک اطلاعاتی و ابزار گرافیکی گوناگونی داشته باشید، تا زمانی که تمرین نداشته باشید و به اطراف خود برای ایده گرفتن با دقت نگاه نکنید فایده ای ندارد. بنابراین با پیگیری مقالات و سایت های گرافیکی و ایده گرفتن از نماد های علمی و شکلی بکار گرفته شده در محیط اطراف خود به طراح فتوشاپ حرفه ای تبدیل شوید.
 
این مقاله توسط واحد منابع انسانی و جذب طراح فتوشاپ حرفه ای آرین سیستم آماده شده است و شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط استخدام برنامه نویس c# می‌توانید به وب‌سایت شرکت آرین سیستم مراجعه و با کارشناسان منابع انسانی آرین سیستم در ارتباط باشید.
کد مطلب: 52220
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است