d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - استخدام شرکت نرم افزاری و کامپیوتری، بررسی مهارت های لازم
۰
plusresetminus
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۰

استخدام شرکت نرم افزاری و کامپیوتری، بررسی مهارت های لازم

اینکه از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده اید مهم نیست، چرا که علاوه بر داشتن مهارت های تخصصی انجام یک حرکت هوشمندانه با توجه به اهداف شغلی در زمینه استخدام شرکت نرم افزاری با اهمیت است و مهارت و آمادگی در مراحلی همچون تکمیل رزومه و مصاحبه تخصصی، پیش زمینه دستیابی به کلید موفقیت در شغل مورد نظرتان در استخدام شرکت کامپیوتری می باشد.
استخدام شرکت نرم افزاری و کامپیوتری، بررسی مهارت های لازم
به گزارش واحد استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم، اگر شما فارغ التحصیل رشته کامپیوتر و یا علاقمند به حوزه IT هستید مشخص کردن اینکه شما کی هستید، چه توانایی­هایی دارید و می خواهید در چه حوزه شغلی فعالیت کنید جزء کلیدهای موفقیت در مراحل استخدام شرکت نرم افزاری است. در آگهی استخدام شرکت کامپیوتری شاهد فرصت های مختلف شغلی از جمله برنامه نویسی، کارشناس پشتیبانی، کارشناس فروش، حسابدار و ... هستیم. اما تنها افرادی در مصاحبه استخدام شرکت نرم افزاری موفق می شوند که با توانایی عملی و علمی خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند.

 مهارت های لازم برای فرآیند استخدام شرکت کامپیوتری
قبل از هر اقدامی کلید موفقیت در زمینه استخدام شرکت نرم افزاری این است که شما به درستی چشم انداز خود را مطابق با معیار سازمانی که قرار است در آن استخدام شوید تعیین و ارزیابی کرده باشید و به قول مشاور فروش شرکت دلتا پویت "جری آکاف" مرحله اکتشاف و عمل، مرحله پیش زمینه است و شما باید علاوه بر شرایط عمومی مثل نظم یا روابط عمومی بالا، یک سری مهارت­ها را برای آمادگی در مصاحبه استخدام شرکت کامپیوتری داشته باشید.

مهارت کار با نرم افزار: از جمله مهارت های مهمی که کارجویان استخدام شرکت نرم افزاری باید بر آن مسلط باشند، مهارت­های کامپیوتری و آشنایی کافی به نرم افزارهای مالی و اداری است. چرا که در هر تجارتی مهارت­های کامپیوتری مثل تسلط بر اینترنت یا ورد و اکسل جزء مهارت­های کلی است که باید تیم کاری به آن مسلط باشند. البته یک سری مهارت­های کامپیوتری مثل زبان برنامه نویسی یا نرم افزار­های مالی نیز وجود دارد که متقاضی استخدام شرکت کامپیوتری متناسب با موقعیت شغلی در واحد برنامه نویسی باید به آن مسلط باشد.
 
استخدام شرکت نرم افزاری - استخدام شرکت کامپیوتری | <a href='http://www.itna.ir' target='_blank'>ایتنا</a>

مهارت محاسبات ریاضی و کار با اعداد: مهارت دیگری که علاقمندان به استخدام شرکت نرم افزاری باید با توجه به جایگاه شغلی خود در آن مهارت داشته باشند دانش ریاضی و محاسبات است. شما فرض کنید تمایل به استخدام شرکت کامپیوتری و کار در واحد مالی دارید. بنابراین باید برای محاسبات دریافت و پرداخت یا خرید و فروش توانایی کار با اعداد را داشته باشید و یا حتی آگهی استخدام شرکت کامپیوتری، کار در واحد مدیریتی است و نیاز دارید مهارت و توانایی کار با اعداد و محاسبات آماری برای ارزیابی عملکرد و برنامه ریزی را داشته باشید.

مهارت تعامل با همکاران: از مهمترین و نخستین توانایی و مهارتی که علاقمندان به استخدام شرکت نرم افزاری باید آن را یاد بگیرند و البته نیاز اخلاقی هر کارجویی است، داشتن روحیه کاری بالا و توانایی همکاری با دیگر اعضاء تیم است، به شکلی که به راحتی بتواند تجربیات و ایده های خود را با دیگر همکاران در تعامل بگذارد.

این مقاله توسط واحد منابع انسانی و حوزه استخدام شرکت کامپیوتری آرین سیستم آماده شده است و شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استخدام شرکت نرم افزاری می‌توانید به وب‌سایت شرکت آرین سیستم مراجعه و با تکمیل فرم رزومه با کارشناسان استخدام آرین سیستم جهت درخواست مصاحبه و اطلاع از شرایط استخدام در ارتباط باشید.
کد مطلب: 52217
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام