۰
plusresetminus
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵

نسخه رایگان نرم‌افزار Team مایکروسافت در راه است

ایتنا - هم اکنون نسخه ویژه این اپلیکیشن سازمانی رایگان برای مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار عرضه شده است.
نسخه رایگان نرم‌افزار Team مایکروسافت در راه است
زمانی که مایکروسافت نرم‌افزار سازمانی Team را به عنوان یک ابزار گفت‌وگوی درون سازمانی عرضه نمود، مدیران این شرکت توضیح دادند که هرگز نسخه رایگان این سیستم ارائه نخواهد شد، شاید دلیل آن را می‌شد کاربرد آن در داخل مجموعه‌ها و شرکت‌ها دانست و طبعاً محصولی تجاری است.

به گزارش ایتنا از رایورز نخستین نسخه Team سال گذشته به صورت رسمی عرضه شد.
برای استفاده از این نسخه مخصوص کامپیوترهای دسکتاپ، سازمان‌ها مجبور بودند برای در اختیار گرفتن این ابزار، در نسخه سازمانی مجموعه نرم‌افزاری Office 365 مشترک شوند.
بدین‌ترتیب، عرضه رایگان آن برای همه، دور از انتظار به نظر می‌رسید.

با این وجود، به نظر می‌رسد مدیران شرکت مایکروسافت استراتژی‌های خود را بنا به دلایلی تغییر داده‌اند، چرا که مطابق آخرین خبرهای منتشر شده در رسانه‌ها، نسخه رایگان این نرم‌افزارِ ارتباطی درون سازمانی، به زودی از سوی غول نرم‌افزاری جهان عرضه خواهد گردید.

گفتنی است هم‌اکنون نسخه ویژه این نرم‌افزار رایگان اختصاصاً برای مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار عرضه شده است.
طبق پیش‌نمایش Team، کاربران سازمانی به صورت رایگان به حافظه ذخیره‌سازی اطلاعات دسترسی داشته و امکان پشتیبانی رایگان از آن نیز فراهم شده است.

البته باید توجه داشت که پس از ارائه محصول رایگان دسکتاپ، امکان عرضه نسخه رایگان این اپلیکیشن سازمانی چندان دور از انتظار نیست، چرا که مهم‌ترین رقیب این نرم‌افزار -که هم‌اکنون با نام Slack در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد- کاملاً رایگان است.
 
کد مطلب: 52122
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر