۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲

دردسر تازه برای کاربران آیفون ایکس!

ایتنا - برخی کاربران گزارش داده‌اند نمایشگر لمسی آیفون ایکس هنگام پاسخ به تماس ورودی، برای چند ثانیه غیر فعال می‌شود.
دردسر تازه برای کاربران آیفون ایکس!


برخی کاربران آیفون ایکس گزارش داده‌اند نمایشگر این دستگاه هنگام پاسخ به تماس ورودی برای چند ثانیه غیر فعال می‌شود. از سوی دیگر راه حل‌های معمول نیز این مشکل را برطرف نکرده است.
 
به گزارش ایتنا از مهر، هرچند مشکلات اولیه آیفون ایکس برطرف شده اما مشکلات دیگری برای صاحبان این موبایل به وجود آمده که به نظر می‌رسد بسیار جدی باشد.  
درهمین راستا برخی کاربران گزارش داده‌اند نمایشگر لمسی آیفون ایکس هنگام پاسخ به تماس ورودی، برای چند ثانیه غیر فعال می‌شود. به این ترتیب کاربر نمی تواند به تماس پاسخ دهد یا شماره و نام تماس گیرنده را ببیند.

شکایات از این ایراد از ماه دسامبر آغاز شد اما تا به حال نیز ادامه داشته است. از سوی دیگر دلیل این ایراد مشخص نیست و راه حل‌های معمول مانند ریبوت(reboot) نیز آن را برطرف نمی‌کند. همچنین هنوز میزان فراگیر بودن این  مشکل نیز مشخص نشده است.
درهمین راستا اپل در جوابیه‌ای ایمیلی اعلام کرده مشغول بررسی گزارش‌ها در این باره است. البته به نظر نمی‌رسد این اختلال تاثیری بر فروش آیفون ایکس داشته باشد.  
کد مطلب: 51948
نام شما
آدرس ايميل شما


appstore
feedback
United States
شما میتونید کلی برنامه ایرانی و خارجی و مخصوصا برنامه هایی که از اپ استور اپل حذف شده رو از اپ استور ایرانی به صورت رایگان دریافت کنید:https://goo.gl/rSRBcf
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام