۲
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶

قابلیت لغو سرویس‌های ارزش افزوده در تلفن ثابت

ایتنا - مشترکانی که تمایل ندارند از سرویس‌های ارزش افزوده‌ای که قبلا سفارش داده‌اند استفاده کنند، می‌توانند با مراجعه به پرتال شرکت مخابرات ایران، سرویس مورد نظر را لغو کنند.
قابلیت لغو سرویس‌های ارزش افزوده در تلفن ثابتبرخی از مشترکان تلفن ثابت با تلفن گویای ۷۰۷۰، سرویس ارزش افزوده‌ای را برای تلفن ثابت خود فعال کرده‌اند. ممکن است این مشترکان در حال حاضر تمایلی به استفاده از این سرویس‌ها نداشته باشند.
بنابراین می‌توانند از طریق پرتال شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir  در بخش «مخابرات من»، سرویس مورد نظر را جستجو کرده و دستور لغو آن را صادر کنند. از آن پس آن سرویس برای شماره تلفن ثابت مورد نظر غیرفعال خواهد شد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، در مراکز حضوری امور مشتریان شرکت مخابرات ایران نیز چنین امکانی فراهم است و مشتریان می‌توانند درخواست لغو سرویس را در این مراکز هم ارایه دهند.
سرویس‌های ارزش افزوده مخابرات شامل مشاوره تلفنی، رای‌گیری تلفنی، اختصاص یک سرشماره برای چندین خط (ثابت یا موبایل)، ارائه آهنگ پیشواز، صندوق صوتی پیام کوتاه و برخی دیگر از خدمات می‌شود که البته دلایلی مانند رشد استفاده از گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های مختلف برای دریافت خدمات، به نوعی جایگزین استفاده از خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت در سال‌های اخیر شده است.

 در پرتال شرکت مخابرات ایران امکان رویت همه خدمات ارزش افزوده مورد استفاده یک مشترک قابل رویت برای خود او وجود دارد. سرویس‌های شبکه هوشمند (IN) نیز بخشی از خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت هستند که در سراسر کشور با تایید مشترکان فعال می‌شود و در صورتی که این سرویس برای مشترکی فعال شده که تمایلی به استفاده از آن ندارد، می‌تواند با مراجعه به بخش مخابرات من، آن را غیر فعال کند.
کد مطلب: 51947
نام شما
آدرس ايميل شما


امیری
feedback
Iran, Islamic Republic of
من برای غیرفعال کردن ارزش افزوده دوروزپشت سرهم درقسمت مخابرات من پرتال مخابرات درساعتهای مختلف ثبت نام میکنم -دراین مرحله بایدکدفعال سازی بفرسته ولی باگذشت ساعتهاازارسال کدخبری نیست ...فکرمیکنم بیشترجنبه سرکارگذاشتن مردم داره واین درآمدقرارنیست ازجیب مخابرات بیرون بیاد..پس حتمابایدحضوری مراجعه کردبرای من که مشگل حرکتی دارم عملاامکان پذیرنیست .توروخدابدادمردم برسید
فرشته سیدمومن
feedback
Iran, Islamic Republic of
شبکه هوشمند برای تلفن ثابت من بدون اطلاع برقرار شده وهزینه سنگینی برای یک ماه درقبض اسفندماه من به مبلغ 80 هزارتومان اومده ..چه کنم قطع شود.باعث تاسفه دراین زمان که مادرخانه قرنطینه هستیم اینگونه دزدی کنند ..چراباید اینگونه شود
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است