۱
۰
plusresetminus
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
آذری جهرمی:

برخی مسئولان از اینترنت بدون فیلتر استفاده می‌کنند

ایتنا - وزیر ارتباطات: برخی افراد و مسئولان با توجه به مسئولیت‌شان می‌توانند از اینترنت بدون فیلتر استفاده کنند.
برخی مسئولان از اینترنت بدون فیلتر استفاده می‌کنند


وزیر ارتباطات با بیان اینکه از فیلترشکن برای ورود به شبکه‌های ارتباطی مانند توئیتر استفاده نمی‌کند گفت: شرایطی فراهم شده است که برخی افراد و مسئولان با توجه به مسئولیت‌شان می‌توانند از اینترنت بدون فیلتر استفاده کنند.

 
به گزارش ایتنا از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در مراسم اختتامیه اولین همایش سازمان‌های مردم نهاد در شیراز، با انتقاد از اینکه علی‌رغم دستور رییس جمهوری مبنی بر اینکه حداقل دو معاون جوان در دستگاه‌های اجرایی انتخاب شود، هنوز این اتفاق رخ نداده است، افزود: با این وجود آقای رییس جمهور این اقدام را از خودشان شروع کرده و من را به عنوان وزیر انتخاب کردند.

وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه در طول برنامه ششم توسعه در وزارت ارتباطات ۵۰ درصد پرسنل بازنشسته شدند، اظهار کرد: طبق دستور العمل به اعزای هر سه نفر بازنشسته یک نفر می‌تواند وارد حوزه اشتغال شود. روند اقتصاد دنیا به سمت نقش‌آفرینی جوانان می‌رود. همچنین در ۱۰ شرکت دنیا به لحاظ گردش مالی ۹ تا از آنان در حوزه ارتباطات هستند.
او با اشاره به اینکه ما مجبوریم به جوانان اعتماد کنیم، ادامه داد: اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم باید به سمت جوانان برویم.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه هزینه نگهبانی و حراست برخی از سایت‌های مازاد ۳۶ میلیارد تومان است، اظهار کرد: اگر این سایت‌هارا ببندیم بسیاری بیکار می‌شوند.
وی در ادامه تاکید کرد: دولت برای ورود به عرصه دیجیتال برنامه‌ریزی کرده و اقدام خواهد کرد که با وجود ظرفیتی که دارد به جایگاه اصلی خود در منطقه از نظر اقتصاد دیجیتال برسیم.
کد مطلب: 51867
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Russian Federation
نابرابری و بی عدالتی افتخار داره؟
شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر