۰
plusresetminus
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶

اختلال در بازی‌های آنلاین PlayStation

ایتنا - گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شبکه آنلاین بازی‌های پلی استیشن سونی با اختلال روبرو شده است.
اختلال در بازی‌های آنلاین PlayStationامروز - چهارشنبه - بسیاری از کاربران بازی‌های آنلاین کنسول بازی پلی استیشن سونی در فضای مجازی اعلام کردند که این کنسول بازی نمی‌تواند به اینترنت متصل بشود و به طور کلی بازی‌های آنلاین بازی مذکور برای میلیون‌ها کاربر در جهان مختل شده است.
البته لازم به ذکر است که این اختلال در دسترسی کاربران به فروشگاه پلی استیشن، مدیریت حساب‌های کاربری و خدمات پلی استیشن (PlayStation Now) تاثیری نگذاشته است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، شرکت سونی در این خصوص اعلام کرده است که متخصصان شبکه این کنسول بازی در حال بررسی و برطرف کردن مشکل مذکور بوده و سعی دارند هرچه زودتر دسترسی کاربران به بازی های آنلاین پلی استیشن را ممکن سازند. هنوز سونی در باره علت وقوع این مشکل توضیحی ارائه نداده است.
این مساله باعث شده است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان از لذت بازی‌های آنلاین و دسترسی‌های اینترنتی در کنسول بازی پلی استیشن محروم شوند.

این گزارش‌ها توسط کاربران هر دو کنسول PlayStation 3  و PlayStation 4 تایید شده اند. این مشکل تنها محدود به کاربران در ایالات متحده آمریکا نشده و در بسیاری از کشورهای جهان نیز مشاهده شده است.
 
کد مطلب: 51850
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام