۰
plusresetminus
يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۷

مدیرعامل اپل: دوست ندارم برادرزاده‌ام در شبکه‌های اجتماعی باشد

ایتنا - کوک گفت حتی در دوره‌های آموزشی مبتنی بر رایانه‌ از جمله طراحی گرافیکی هم نباید فناوری حاکم باشد و دانش‌آموز می‌بایست از خلاقیت خود استفاده کند.
مدیرعامل اپل: دوست ندارم برادرزاده‌ام در شبکه‌های اجتماعی باشد
«تیم کوک» مدیرعامل شرکت اپل بر این باور است که در زمینه استفاده از فناوری در مدارس می‌بایست محدودیت ایجاد شود و در این میان او تمایل ندارد برادرزاده‌اش از شبکه‌های اجتماعی استفاده کند.

به گزارش ایتنا به نقل از گاردین، آقای کوک این هفته به «کالج هارلو» در شهر «اِسکس» انگلستان رفته بود.
این مرکز یکی از 70 موسسه آموزشی در اروپا محسوب می‌شود که برنامه تحصیلی ویژه اپل موسوم به «هرکس می‌تواند برنامه‌نویسی کند» را دنبال می‌کند.

کوک در جریان سخنرانی خود در این مرکز آموزشی گفت: «من به استفاده بیش از اندازه از فناوری اعتقاد ندارم. من جزو آن دسته از افرادی نیستم که می‌گویند اگر همیشه از فناوری استفاده کنید، به موفقیت می‌رسید. من هرگز به چنین موضوعی اعتقاد ندارم.»

او همچنین اظهار داشت حتی در دوره‌های آموزشی مبتنی بر رایانه‌ از جمله طراحی گرافیکی هم نباید فناوری حاکم باشد و دانش‌آموز می‌بایست از خلاقیت خود استفاده کند.

کوک 57 ساله که پس از درگذشت «استیو جابز» در سال 2011 میلادی سکان شرکت اپل را در دست گرفت، توضیح داد: «من فرزندی ندارم، ولی یک برادرزاده دارم که برخی محدودیت‌ها را برای او اعمال کرده‌ام. بعضی چیزها وجود دارد که اجازه استفاده از آنها را نمی‌دهم؛ من نمی‌خواهم او از شبکه‌های اجتماعی استفاده کند.»
 
کد مطلب: 51836
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است