۰
plusresetminus
يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱
در کنگره جهانی موبایل بارسلون رونمایی می‌شود:

گوشی هوشمند رازآلود سونی

ایتنا- برخی از اصحاب رسانه و فناوری به‌تازگی دعوت‌نامه‌ای را برای شرکت در مراسم رونمایی از جدیدترین تلفن همراه هوشمند سونی که در تاریخ 26 فوریه انجام می‌شود، دریافت کرده‌اند.
گوشی هوشمند رازآلود سونی

برخی از اصحاب رسانه و فناوری به‌تازگی دعوت‌نامه‌ای را برای شرکت در مراسم رونمایی از جدیدترین تلفن همراه هوشمند سونی که در تاریخ 26 فوریه انجام می‌شود، دریافت کرده‌اند.
 
به گزارش ایتنا از وب‌سایت خبری تحلیلی gsmarena، کمپانی سونی مدت‌هاست که بسیاری از طرفداران خود را برای عرضه تلفن همراه هوشمند جدید و البته مجهز به فناوری‌های ویژه‌ای که قولش را داده بود منتظر نگه‌داشته است.
 
با این‌ وجود به نظر می‌رسد که این بار این انتظارها به پایان رسیده و سونی قصد دارد تا در سومین روز از کنگره جهانی موبایل سال 2018 از جدیدترین تلفن همراه هوشمند خود رونمایی کند.
 
البته جالب است بدانید که نام این دستگاه در دعوت‌نامه مشخص نشده است و تنها قول‌هایی در رابطه با مشاهده جدیدترین نوآوری فناورانه سونی بر روی این دستگاه داده‌ شده است.
 
 
 
به همین ترتیب نیز برخی حدس می‌زنند که این دستگاه جدید بانام Xperia XZ Pro عرضه شود و اولین تلفن همراه هوشمندی باشد که کمپانی سونی آن را با دوربین دوقلوی پشتی عرضه داشته است.
 
از طرفی نیز برخی دیگر از این دعوت‌ شدگان گمان می‌برند که تلفن همراه رازآلود سونی در واقع نسل جدید سونی اکسپریا XZ1 باشد.
 
با این‌ وجود هر حدسی که در این رابطه زده شود تنها در حد یک گمان باقی می‌ماند و هیچ قطعیتی در آن وجود ندارد و به همین دلیل نیز برای پی بردن به مشخصات این دستگاه رازآلود باید تا روز 26 فوریه صبر کرد.
 
کد مطلب: 51774
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر