۰
plusresetminus
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸

تحول در نمایشگر ساعت‌های هوشمند

ایتنا- شرکت هواوی به‌تازگی ثبت اختراع جدیدی را در رابطه با ساعت‌های هوشمند انجام داده است که می‌تواند قابلیت‌های جدیدی را -بدون نیاز به افزودن کلیدهای فیزیکی- به ساعت هوشمند یادشده بیفزاید.
تحول در نمایشگر ساعت‌های هوشمند
شرکت هواوی به‌تازگی ثبت اختراع جدیدی را در رابطه با ساعت‌های هوشمند انجام داده است که می‌تواند قابلیت‌های جدیدی را -بدون نیاز به افزودن کلیدهای فیزیکی- به ساعت هوشمند یادشده بیفزاید.
 
به گزارش ایتنا از رایورز بازار فناوری‌های پوشیدنی، به ویژه ساعت‌های هوشمند، پتانسیل زیادی برای رشد در اختیار دارد و بسیاری از شرکت‌ها برای بهبود عملکرد خود در این بازار تلاش می‌کنند، چرا که از نظر کارشناسان بازار، آینده اقتصادی خوبی در انتظار این عرصه است.
در همین راستا نیز هواوی به‌تازگی اختراعی را به ثبت رسانده است که می‌تواند تحول بزرگی در صنعت ساعت‌های هوشمند این شرکت محسوب گردد.
 
اختراع یاد شده در واقع مربوط به ایجاد لبه‌هایی لمسی برای ساعت هوشمند است که در هشت ناحیه مختلف تقسیم‌ شده و همین ویژگی، کاربری‌های زیادی را به ساعت‌های هوشمند می‌افزاید.
 
این لبه‌های لمسی در واقع در کنار دکمه‌های متداول فیزیکی بالا و پایین، کارکردهای جدیدی از قبیل زوم کردن و ایجاد قابلیت‌های چرخشی دوانگشتی را برای کاربر به همراه دارد.
 
همچنین یکی از قابلیت‌های اصلی این اختراع در این است که می‌تواند بر روی همه نوع ماده اولیه متداول برای ساخت ساعت‌های هوشمند از قبیل پلاستیک، آلومینیوم، استیل ضدزنگ و... اجرا شود.
 
لازم به ذکر است که هواوی واچ 2 با اندروید پوشیدنی 2.0 را در کنفرانس جهانی موبایل سال 2017 میلادی رونمایی کرد و باید دید که آیا نسل سوم این ساعت‌های هوشمند با قابلیت یادشده به بازار عرضه خواهد شد یا خیر.
 
کد مطلب: 51723
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام