۱
plusresetminus
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴

به‌روزرسانی فهرست برترین‌های گوگل پلی

ایتنا- گوگل به‌تازگی دسته جدیدی از نرم‌افزارها و بازی‌ها را برای ورود به فهرست بهترین‌های سایت گوگل پلی آماده نموده و مدعی است تجربه کاربران در زمینه استفاده از اندروید را بهبود می‌بخشند.
به‌روزرسانی فهرست برترین‌های گوگل پلی
شرکت گوگل به‌تازگی دسته جدیدی از نرم‌افزارها و بازی‌ها را برای ورود به فهرست بهترین‌های سایت گوگل پلی آماده نموده و مدعی است تجربه کاربران در زمینه استفاده از اندروید را بهبود می‌بخشند.
 
به گزارش ایتنا از رایورز امروزه بسیاری از کاربران دستگاه‌های هوشمند در دستگاه خود نرم‌افزار (یا نرم‌افزارهای) خاصی دارند که عدم وجود آنها در یک دستگاه هوشمند، عملاً غیرممکن به نظر می‌رسد.
این دسته از نرم‌افزارها، به طور کلی شامل موضوعات مختلفی از قبیل برنامه‌های بهینه‌سازی و بهبود راندمان دستگاه، نرم‌افزارهای مرتبط با شبکه‌های اجتماعی و حتی بازی‌هاست.
 
از سوی دیگر، شرکت گوگل در ماه ژوئن سال میلادی گذشته، از فهرست برترین‌های نرم‌افزارهای موجود در گوگل پلی رونمایی کرد و بدین‌ترتیب، بهترین‌های اندروید را در این فهرست به کاربران معرفی نمود.
 
اما نکته قابل توجه اینکه برخلاف تصور اولیه، معیار اصلی تعیین صلاحیت نرم‌افزارها برای کسب امتیاز مناسب و قرارگیری در این فهرست، صرفاً فاکتورهای ساده‌ای چون میزان دانلودها و نصب کاربران نبوده است، بلکه بر نکات دیگر و البته از دیدگاه فنی و دقیق‌تری از جمله طراحی مناسب نرم‌افزار، رابط کاربری خوب و کارکرد بهینه نیز تمرکز شده است.

در نتیجه ملاک‌های فوق، در لیست مزبور می‌توان شاهد نرم‌افزارهایی بود که با تعداد دانلود و نصب‌های بسیار زیاد در رتبه‌های پایین قرار گرفته‌اند، در حالی که برخی برنامه‌های گاه ناشناخته -و علیرغم تعداد دانلود محدود- توانسته‌اند در جایگاه‌های بالای لیست قرار گیرند.
 
به همین ترتیب، برخی از کاربران و متخصصان بر این باورند که فهرست یادشده در جهت پیشرفت نرم‌افزارهای با کاربری مناسب و البته شناخته‌نشده است و در حقیقت ساز و کار موردنظر گوگل، کاربران را در تجربه بهتر یاری می‌نماید.
کد مطلب: 51718
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام